Студентські будні

III Міжнародна науково-практична конференція "CHALLENGES IN SCIENCE OF NOWADAYS"

Студент 42-ПВБ/з групи Ковтуненко Владислав взяв участь у III Міжнародній науково-практичній конференції "CHALLENGES IN SCIENCE OF NOWADAYS", яка проводилась 6-8 квітня 2020 року у місті Вашингтон, США.

За сприяння наукового керівника Коросташивець Ю.Г. Владиславом опубліковано статтю «Перспективи застосування цивільної конфіскації необґрунтовано набутих активів в Україні».

У статті коротко розкрито особливості запровадження інституту цивільної конфіскації необґрунтовано набутих активів як нового інструменту у сфері протидії корупції, у зв’язку з прийнятим 31 жовтня 2019 року Верховною Радою України Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів», який прийшов на зміну визнаній неконституційною та скасованій рішенням Конституційного Суду України від 26 лютого 2019 року № 1-р/2019 статті 368-2 Кримінального кодексу України, що передбачала покарання для посадових чи службових осіб за незаконне збагачення.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Log in