Загальні

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

0
Всього

18 травня - найбільш трагічна сторінка в історії кримськотатарського народу. Саме в цей день 1944 року, в уже звільненому від німецьких військ Криму, розпочалася операція військ НКВС по депортації кримських татар до віддалених районів Середньої Азії та Сибіру. Операція проводилась відповідно до таємної постанови Державного комітету оборони № 5859сс «Про кримських татар» у якій наводились абсурдні звинувачення кримськотатарського народу у масовому зрадництві, колабораціонізмі та дезертирстві, але при цьому не наводилось жодних доказів означених фактів.

Детальніше ...

Оголошення для вступників

Приймальна комісія Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства з 25 травня 2022 року розпочинає on-line консультації щодо вступу до Коледжу для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Вступ здійснюється на основі базової або повної загальної середньої освіти.

Детальніше ...

Сертифікати після проходження курсу«Думай, як професор», або – як сказав би професор»

З 14 лютого по 25 лютого 2022 року здобувачі 3 курсу першого (бакалаврського) рівня   спеціальності 081 «Право» Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства взяли участь  у навчально-практичному курсі «Методологія наукової роботі у сфері міжнародного права» Students’ desk Української Асоціації Міжнародного Права онлайн курс «Думай, як професор», або – як сказав би професор» – отримали сертифікати.

Детальніше ...

Дякуємо захисникам України за можливість жити і працювати під мирним небом…

За ініціативи культорганізатора та активної підтримки кураторів груп Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства.

Детальніше ...

День Чорнобильської трагедії

Вибух на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався о 1-й годині 24-й хвилині в ніч на 26 квітня 1986 року, і чутки про нього вже того ж дня почали поширюватися в Києві й області.

Детальніше ...

Log in

0
Всього