Загальні

Конференція «Правові аспекти захисту прав людини в умовах воєнного стану»

Шановні учасники! Всеукраїнська науково-теоретична конференція здобувачів вищої освіти «Правові аспекти захисту прав людини в умовах воєнного стану», яка мала бути сьогодні 16 грудня о 12:00 не відбулася у запланованому режимі,  у зв’язку з масованою повітряною атакою, відсутністю світла та інтернету. Програма та збірник тез конференції будуть надані всім участкам в електронному вигляді та розміщені на сайті Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства. Дякуємо за розуміння.  Бережіть себе. З повагою організаційний комітет!!!

Детальніше ...

Найсмачніші, теплі та щирі привітання з Міжнародним днем кухаря.

Кухня - це мистецтво, а професійні кухарі - справжні майстри. Бажаємо вам високих оцінок за чудові страви, знать оригінальних й унікальних рецептів, працьовитості та наполегливості.


Готуйте з любов'ю та успіх обов'язково чекає на вас.

Детальніше ...

Вітання з Днем захисника та захисниці України!

Це свято хоробрих та напористих людей, які присвятили свої знання, силу, мужність і професіоналізм благородній місії захисту нашої країни.

Здобувачі першого (бакалаврського) рівня усіх спеціальностей відділення бакалаврату КТГГ, щиро вітають та бажають нашим захисникам Перемоги та злагоди, здоров’я і щастя, добра, витримки та працьовитості, незламної волі, успіхів у справах на благо України.


Нехай незгасне світло віри, що єднає нас!
Зі святом!

Детальніше ...

Як це, готельний бізнес під час війни? Розбираймо разом!

Національна мережа готелів Reikartz Hotel Group традиційно підтримує КТГГ й активно долучається до підготовки здобувачів освіти сфери обслуговування зокрема, майбутніх спеціалістів готельно-ресторанної справи. В рамках вступу до фаху зі студентами КТГГ відділення бакалаврату, спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», які роблять перший крок на зустріч професії, спікери Reikartz Hotel Group діляться власними знаннями та вміннями, щоб шлях до професійних звершень у сфері гостинності був дещо легшим. Час, теорія та практика – запорука твого майбутнього! Не марнуй можливості, долучайся!

Детальніше ...

Участь викладачів у відкритій міжнародній живій бібліотеці «Нові підходи до перемовин: світовий досвід»

07.09.2022 викладачі циклової комісії правових дисциплін та кафедри права Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства взяли участь у відкритій міжнародній живій бібліотеці «Нові підходи до перемовин: світовий досвід» у межах заходів ІV Міжнародного тижня в Західноукраїнському національному університеті та участь у тренінгу комунікативної взаємодії та інтерактивного впливу – Оксфордських дебатах на тему: «Ефективність медіації у вирішенні конфліктів: «за і проти».

Детальніше ...

Шановні викладачі та дорогі здобувачі освіти!

Щиро вітаємо вас із Днем знань та початком нового навчального року! "Нового" саме в новій інтерпретації, адже, переживаючи теперішній час, ми знаходимо нові сенси й значення, незважаючи ні на що. Стійко й по-особливому зустрічаємо День знань – день, з якого починається незвідана і часто нелегка дорога – дорога до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для першокурсників, яких викладачі КТГГ поведуть до їхньої мети, а саме - здобуття освітньо-професійних та освітніх ступенів! Переконані, що Вам це, безперечно, вдасться якнайкраще!

Детальніше ...

Log in

0
Всього