Загальні

Як це, готельний бізнес під час війни? Розбираймо разом!

0
Всього

Національна мережа готелів Reikartz Hotel Group традиційно підтримує КТГГ й активно долучається до підготовки здобувачів освіти сфери обслуговування зокрема, майбутніх спеціалістів готельно-ресторанної справи. В рамках вступу до фаху зі студентами КТГГ відділення бакалаврату, спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», які роблять перший крок на зустріч професії, спікери Reikartz Hotel Group діляться власними знаннями та вміннями, щоб шлях до професійних звершень у сфері гостинності був дещо легшим. Час, теорія та практика – запорука твого майбутнього! Не марнуй можливості, долучайся!

Детальніше ...

Участь викладачів у відкритій міжнародній живій бібліотеці «Нові підходи до перемовин: світовий досвід»

07.09.2022 викладачі циклової комісії правових дисциплін та кафедри права Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства взяли участь у відкритій міжнародній живій бібліотеці «Нові підходи до перемовин: світовий досвід» у межах заходів ІV Міжнародного тижня в Західноукраїнському національному університеті та участь у тренінгу комунікативної взаємодії та інтерактивного впливу – Оксфордських дебатах на тему: «Ефективність медіації у вирішенні конфліктів: «за і проти».

Детальніше ...

Шановні викладачі та дорогі здобувачі освіти!

Щиро вітаємо вас із Днем знань та початком нового навчального року! "Нового" саме в новій інтерпретації, адже, переживаючи теперішній час, ми знаходимо нові сенси й значення, незважаючи ні на що. Стійко й по-особливому зустрічаємо День знань – день, з якого починається незвідана і часто нелегка дорога – дорога до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для першокурсників, яких викладачі КТГГ поведуть до їхньої мети, а саме - здобуття освітньо-професійних та освітніх ступенів! Переконані, що Вам це, безперечно, вдасться якнайкраще!

Детальніше ...

День прапора

Сьогодні Україна та українці по всьому світові, відзначають День Державного Прапора України. В містах і містечках підняті національні знамена. Це наш історичний дух, це наша гордість, слава і велич нації.

Детальніше ...

28 липня 2022 року, Україна вперше відзначає нове державне свято

З Днем Української Державності!

Цьогоріч за ініціативи Президента ми вперше відзначаємо це свято. На фронті й в тилу, за кордоном і в тимчасовій окупації – разом. Єдиний народ неподільної країни з більш як тисячолітньою історією державотворення.

Україна незалежна, норовлива та вільна. І такою буде завжди! Нині наше головне завдання – бути згуртованими та наближати перемогу спільними зусиллями.

Дякуємо Збройним Силам України та всім захисникам!

Слава Україні!

Детальніше ...

Київський фаховий коледж туризму та готельного господарства оголошує Інтернет-олімпіаду з ІНФОРМАТИКИ для вступників 2022 року

Київський фаховий коледж туризму та готельного господарства
оголошує Інтернет-олімпіаду з  ІНФОРМАТИКИ для вступників 2022 року
з 23.06 по 07.07
на сайті http://olimp.ipz20.site/Olimp/
Всі учасники отримують сертифікати
Бонус до мотиваційного листа при вступі
Переможці -майбутні студенти- будуть нагороджені призами

Адміністрація КТГГ
Відділення ПІТ
Профспілка студентів
 
Детальніше ...

Онлайн екскурсія для майбутніх фахівців з туристичного обслуговування

В рамках навчальної практики серед студентів 2 курсу спеціальності «Туризм» 14.06.2022 була проведена онлайн екскурсія Києвом, а саме Подолом, за участю гіда-перекладача з величезним досвідом та пристрастю до своєї роботи, членом Гільдії Гідів України Дарією Чудіновою.

Детальніше ...

Log in

0
Всього