Загальні

Медведєв Олег Олегович

Колектив Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства з глибоким сумом повідомляє про болючу втрату. На полі бою загинув наш випускник 2023 року спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення - Медведєв Олег Олегович. Висловлюємо щирі слова співчуття родині, друзям, всім, кому пощастило знати нашого Олега. Неможливо знайти слова, які вгамують біль від втрати молодого, мужнього, веселого парубка, життя якого обірвалось так рано. Добрий та світлий спомин про нашого сміливого захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у нашій пам’яті. Низько схиляємо голови у скорботі. Герої не вмирають, вони живуть у наших серцях та думках завжди!

Детальніше ...

Співробітництво КТГГ та ХТУ IT STEP

28 квітня 2023 року директором коледжу Матвієнком А.Т. та ректором ХТУ IT STEP Зайцевим В.Є. було підписано ДОГОВІР про творче співробітництво, партнерство та цільову комплексну підготовку студентів та спільну освітню діяльність: навчальну, науково-методичну та профорієнтаційну.

Детальніше ...

Привітання з Великоднем

Дорогі здобувачі освіти, колеги, великі українські сім'ї! Черговий Великдень, ми зустрічаємо під час неймовірних випробувань жорстокою війною, яку віроломно почала проти нашої держави, країна терорист.

Детальніше ...

Log in