Новини

Міжнародний день вишиванки

Святкування Дня вишиванки 2024 в КТГГ було напрочуд душевним! Здобувачі освіти, науково-педагогічний склад та гості свята з ентузіазмом долучилися до Національної руханки у вишиванках «Дякуємо ЗСУ», ще більше підкреслюючи значущість цього особливого дня.

Кожен, одягнувши вишиванку сьогодні, продемонстрував відданість та повагу до української культури. Кожен з гордістю демонстрував свої чудові традиційні вишиті вбрання. Ця подія не лише висвітлила складні та барвисті візерунки, унікальні для української спадщини, але й заглибила зв’язок з минулим, оскільки ми вшановували нашу багату історію та висловили вдячність нашим відважним героям з побажанням Перемоги!

Слава Україні!
Слава ЗСУ!

Детальніше ...

День науки!

Київський фаховий коледж туризму та готельного господарства  вітає науковців, аспірантів, здобувачів освіти з Днем науки в Україні!!! 

Сьогодні, коли ми відзначаємо дух досліджень, відкриттів та інновацій, ми хотіли б висловити наше захоплення та вдячність за ваші досягнення, відданість своїй справі, які надихають.
 
Також хотіли б скористатися моментом, щоб висловити нашу подяку Збройним силам України. Ваша мужність і жертва дозволяють нам продовжувати наші наукові заняття в безпечному та захищеному середовищі. Ми глибоко вдячні за вашу службу та відданість нашій нації.
 
Ще раз, з Днем науки всіх! Нумо продовжувати надихати, вчитися та впроваджувати інновації для світлого та кращого завтра.

Детальніше ...

Просвітницький захід Освітнього центру Верховної Ради України

14 травня здобувачі освіти  11-ФО, 11-РО та 11-ПТ груп під керівництвом викладачів Людмили КРАВЦОВОЇ та Аліни ЖДАНОВОЇ, побували на просвітницькому заході Освітнього центру Верховної Ради України. Вражень від цього заходу не перерахувати! Передусім саме Комітет Верховної Ради України, де й відбувалася подія, виглядає таким, як ми звикли його бачити! Упевнена, що не кожен знайомився з владою України, як ми сьогодні. Презентації про історію та основи українського парламентаризму, відеоролики й тести… І найголовніше — це моделювання засідання, на якому капітани фракцій виносили свої тези, ставили питання і, зрештою,  голосували. Усі сьогоднішні події були незабутніми, тому заохочую вас побувати на цьому заході й змінити погляд на нашу країну!
Студентка 11-ФО групи
Тамара МАМЕДОВА
Детальніше ...

День вишиванки!

Приєднуйтесь до проведення Національної руханки в вишиванках "Дякуємо ЗСУ" та святкування Міжнародного дня вишиванки у Київському фаховому коледжі туризму та готельного господарства!

Шановні здобувачі освіти, науко-педагогічні працівники, запрошуємо вас долучитися до святкування. Будь ласка, одягайте вишиванки та збирайтеся з нами для традиційного групового фото, яке символізує прекрасне поєднання культури та єдності: 16 травня 2024 року о 10:20 (центральний вхід головного корпусу КТГГ).

Не пропустіть цю чудову можливість відзначити та прославити українську спадщину.

Чекаємо вас у ваших вишиванках!

Детальніше ...

ТОЛОКА – КТГГ - 2024!

Сьогодні( 14.05.24.)наша дружня, завзята та активна група 22ГРС(ГО) провела толоку!

Живе спілкування, гарний настрій та можливість бути разом, завжди надихають на нові звершення, подорожі та зустрічі.

Дякуємо ЗСУ за можливість провести цей час разом та спокійно!

Зарецький Віталій.

Детальніше ...

Вітаємо з успішним проходженням акредитації бакалаврських освітніх програм!

    14 травня 2024 року відбулося засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, на якому успішно завершився процес акредитації освітніх програм бакалаврського рівня спеціальностей 081 "Право" та 242 "Туризм".
    Вітаємо всіх учасників освітнього процесу та стейкхолдерів! Не зупиняємось, разом ми подолаємо все.

Детальніше ...

Європейська мозаїка

Закохані в подорожі та незабутні враження студенти 22- ГРС(ГО) разом з куратором Попович І.М. відвідали міста Будапешт та Відень!

Будапешт – місто з багатовіковою історією, в якому правили королі. Це місто порівнюють з Парижем за його помпезність, красу та гарні мости через річку.

Відень - місто, що посідає перше місце у світі за якістю життя, є резиденцією ООН. Старе місто Відня внесено до переліку пам'яток Культурної спадщини ЮНЕСКО.

Дякуємо нашим мужнім захисникам за можливість подорожувати! 

НВЛ "Туристична фірма"- дякуємо за професійну організацію мандрівки.

Заст.старости Клоченок Зоряна.

Детальніше ...

Консультації з математики та географії

Деталі:

  • Дата та час: 11
  • Місце: КТГГ

❗️УВАГА❗️

Для вступу до Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства для здобуття освітнього ступеня фахового молодшого бакалавра (після 9 класу) за регіональним замовленням (бюджет) передбачено співбесіду з географії або з математики та мотиваційний лист.

Консультації ОНЛАЙН:
з математики та географії - 11 червня 2024 року о 18:00

➡️ Посилання на консультації ⬅️

Детальніше ...

Консультації з написання мотиваційного листа

Деталі:

  • Дата та час: 04
  • Місце: КТГГ

❗️УВАГА❗️

Для вступу до Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства для здобуття освітнього ступеня фахового молодшого бакалавра (після 9 класу) за регіональним замовленням (бюджет) передбачено співбесіду з географії або з математики та мотиваційний лист.

Консультації ОНЛАЙН:
з написання мотиваційного листа - 4 червня 2024 року о 18:00

➡️ Посилання на консультації ⬅️

Детальніше ...

Log in