Новини

Освіта, праця, діалог між поколінням

Здобувачі 11, 21, 31 та 41 ПВб груп спеціальності 081 Право Київського фахового коледжу туризму та готельного взяли участь у виховній інформаційній годині до Міжнародного дня миру на тему «Освіта, праця, діалог між поколінням.

Детальніше ...

Онлайн-конкурс листівок «Туристичні місця України»

Подорож допомагає відкрити не тільки нові місця, але і самого себе... Саме тому ми любимо подорожувати, тим паче рідною Україною. Подорожуючи, насолоджуємося природою, яка надихає, захоплюємося місцевими за їх гостинність, пізнаємо локальні традиції, ласуємо місцевою кухнею. Та існує так багато місць, про які не розповідають популярні путівники, хоч вони поруч та мають історичне значення!

Детальніше ...

Участь у Х Міжнародному судово-правовому форумі

15.09. – 16.09.2022 викладачі циклової комісії правових дисциплін та кафедри права Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства (Коросташивець Ю.Г., Максимова Л.О.) взяли участь у Х Міжнародному судово-правовому форумі.

Детальніше ...

Друзі, мандрівники, здобувачі освіти вітаємо!

  2 вересня 2022 року розпочався туристичний курс особистого та професійного розвитку «Архітектор мандрів», який триватиме до 5 листопада 2022 року До курсу долучилися викладачі профільних дисциплін та здобувачі освіти коледжу, представники туристичної галузі.

Детальніше ...

Як це, готельний бізнес під час війни? Розбираймо разом!

Національна мережа готелів Reikartz Hotel Group традиційно підтримує КТГГ й активно долучається до підготовки здобувачів освіти сфери обслуговування зокрема, майбутніх спеціалістів готельно-ресторанної справи. В рамках вступу до фаху зі студентами КТГГ відділення бакалаврату, спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», які роблять перший крок на зустріч професії, спікери Reikartz Hotel Group діляться власними знаннями та вміннями, щоб шлях до професійних звершень у сфері гостинності був дещо легшим. Час, теорія та практика – запорука твого майбутнього! Не марнуй можливості, долучайся!

Детальніше ...

Вітання 31-ІПЗ групи з Днем програміста

31 ІПЗ група та куратор Хрущ Лариса Анатоліївна  вітають студентів та викладачів відділення Підприємництва та інформаційних технологій – з Днем програміста!

Детальніше ...

Міжнародний день грамотності.

8 вересня на 14-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у 1966 році був оголошений перший Міжнародний день грамотності. Відтоді цей день відзначається щорічно, щоб нагадувати світовій спільноті про важливість поширення освіти.
Як же мотивувати себе на ліквідацію неписемності, на що варто звернути увагу під час усного мовлення та як удосконалити свої навички?
Завантажте онлайн тренажер з української мови на свій мобільний пристрій!
Розмовляйте, слухайте, дивіться контент українською мовою!
І насамкінець, бути грамотним – модно!!!
Тож будьмо модними, будьмо грамотними!!!

Детальніше ...

Log in

0
Всього