Новини

Висловлюємо співчуття

З превеликим сумом повідомляємо, що 23.12.2020 року, після  тяжкої хвороби, перестало битися серце Борщик Любові Іванівни. Важко повірити і сприйняти… Закінчився нелегкий земний шлях доброї і порядної людини.

Детальніше ...

Студентська теоретична конференція "Система права України: проблеми та перспективні напрями розвитку"

15 жовтня 2020 року студенти  коледжу брали участь в IV  Міжвузівській студентській теоретичній конференції  "Система права України: проблеми та перспективні напрями розвитку"

Детальніше ...

Підтягуємо «Різдвяну» англійську мову з цикловою комісією іноземних мов

Як відомо Різдво Христове у Західній Європі (у тому числі в православній Греції) святкується 25 грудня. Крамниці Лондону вже давно приваблюють своїх покупців Різдвяними акціями та знижками. По всіх усюдах звучать Новорічні пісні (cheesy music), красуються ялинки (Christmas trees) та гуляють казкові персонажі.

Детальніше ...

Свято Андрія Первозванного (11-Т)

   Зима… Мабуть, не знайдемо жодної людини, яка б не захоплювалася цією неповторною порою року. Останнім часом вона мінлива. Але є те, що назавжди залишиться незмінним. Це цикл зимових свят.

Детальніше ...

Виховна година на тему: «Насильству у сім’ї не місце!»

16 грудня 2020 року відбувся виховний захід на тему : «Насильству у сім’ї не місце!» який приурочений Міжнародному дню боротьби з насильством щодо жінок, який проведи викладачі Бобокал Олена Миколаївна та Кучак Олена Євгеніївна. 

Детальніше ...

Log in

0
Всього