Новини

День відкритих дверей кафедри військової підготовки в онлайн режим

0
Всього
Шановні здобувачі вищої освіти Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства!
 
На кафедрі військової підготовки відбудеться
День відкритих дверей кафедри військової підготовки в онлайн режимі
на платформі ZOOM
Час: 30 вересня 2021 року 15:00
Підключитися до конференції Zoom: https://us04web.zoom.us/j/72823646131...
Ідентифікатор конференції: 728 2364 6131
Код доступу: 8YgA1E
Запрошуємо всіх на зустріч!
Детальніше ...

Зміна роботи MS Teams

Викладачам:

У зв'язку з проблемами, які виникли в MS Teams (минулорічний розклад), вам було створено нові акаунти для входу. Хто не отримає логіни та паролі до 18:00 22.09.2021, будь ласка, напишіть на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або скористайтеся Telegram ботом (https://t.me/KTGG_Teams_bot).

Прохання для викладачів, не створюйте наради з нескінченними повторами, обирайте дату кінця повтору.

Приклад створеної пари: 

Якщо є проблеми із входом:

Вам потрібно закрити вікно, що відкрилось над Teams. Після чого швидко натиснути на значок в правому верхньому кутку і натиснути на кнопку "Вийти"

Після цього зайдіть за новими даними, які відіслали вам на пошту


Студентам:

Для полегшення орієнтування в календарі MS Teams ви можете видалити минулорічний розклад за допомогою інструкції (Інструкція).

Якщо виникнуть питання стосовно видалення розкладу, можете звертатися до Telegram бота (https://t.me/KTGG_Teams_bot).

У випадку, якщо ви забули пароль, то можете його змінити через Telegram бота. Дана функція доступна лише у тому випадку, якщо у вас є студентський квиток чи паспорт у формі id-картки. 

Логіни та паролі студентів, які вступили/поновились в 2021 році, надіслані кураторам. Якщо ви ще не отримали свій логін та пароль, то зверніться до них.

 

Детальніше ...

ОСІННІЙ ЧЕРНІГІВ

 

18 вересня 2021 року студенти груп 11КІ, 11ІПЗ, 12ПТБД, 22ГРС(ГО) та 41ІПЗ під керівництвом кураторів та викладачів Жарко О.Л., Тетеревої М.Я., Хоменко Т.І., Батеньової І.Г. та Любимої А.Є. відвідали мальовничий Чернігів.

Детальніше ...

Як тебе не любити Києве мій

Студенти групи 31-ОО 16 вересня 2021 року відвідали експозицію Музею гривні приурочену до 30-тої річниці Незалежності України. Організаторами виставки є Національний банк України за сприяння Президента України Володимира Зеленського разом з учасниками фінансового ринку. Виставка присвячена 25-ї річниці проведення грошової реформи, яка ознаменувалася введенням в обіг національної грошової одиниці – гривні. За участь у студенти отримали подарунки.

Детальніше ...

Година права приурочена до 30-тої річниці Незалежності України

16 вересня 2021 року в стінах нашого коледжу була проведена година права приурочена до 30-тої річниці Незалежності України на тему: «Становлення української державності: до 30-ї річниці святкування Незалежності України».

Метою правової години було виховувати у здобувачів освіти любов до рідного краю, повагу до його історичного минулого і сучасного, шанобливе ставлення до символів держави; розвивати інтерес до вивчення історії своєї держави; виховувати патріотичну людину – громадянина небайдужого до свого минулого та майбутнього.

Детальніше ...

Результати конкурсу «Майстер орфографії»

Уже традиційним початком нового навчального року для циклової комісії викладачів української мови і літератури, та зарубіжної літератури є проведення мовного конкурсу «Майстер орфографії». Цей захід приурочений до відзначення Міжнародного дня грамотності.

Детальніше ...

Попередження правопорушень серед молоді

Для формування у підлітків правильних потреб та інтересів, підвищення їх правосвідомості в Київському фаховому коледжі туризму та готельного господарства систематично проводиться робота з профілактики та попередження правопорушень серед молоді, що спрямована на нейтралізацію причин та умов правопорушень і злочинності. Метою таких заходів в коледжі є конкретизація знань учасників освітнього процесу про правопорушення, поширені серед молоді; формування вмінь стримувати безглузді вчинки та бажання, керувати собою, виробляти тверду волю; виховування почуття правової самосвідомості, поваги до української держави, конституційних прав і обов’язків кожного громадянина.

Детальніше ...

Log in

0
Всього