Новини

Виховний захід «Моя професія – моє майбутнє»

0
Всього

16/04/2021 в групі 11-ІПЗ (класний керівник Хрущ Лариса Анатоліївна)  був проведений виховний захід  «Моя професія – моє майбутнє» на платформі Тімс. Були обговорені питання щодо важливості вибору професії, здобувачі освіти зрозуміли поняття: професія, спеціальність, кваліфікація, посада – поняття, які мають відношення до професійної діяльності людини, проведено анкетування щодо вибору професії, з’ясували від чого залежить попит на професії,  а також обговорили переваги та недоліки професії програміста.

Детальніше ...

Продовження дії наказу №139 від 18.03.2021

В зв’язку з прийняттям рішення КМДА (протокол №34 засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій) про продовження обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 в м. Києві до 30.04.2021 в Київському державному коледжі туризму та готельного господарства також продовжують діяти заходи, передбачені наказом №139 від 18.03.2021 «Про режим роботи… на період тимчасового переходу на дистанційне навчання з 22.03.2021».

Детальніше ...

СПІЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО ДВОХ ЦИКЛОВИХ КОМІСІЙ ІНОЗЕМНИХ МОВ

 Вашій увазі пропонується чергова відеосенсація від експериментальноі майстерні іншомовного авторського кіно КТГГ (екранізація уривку з безсмертного «Фауста» Гете).

Детальніше ...

Мотиваційна онлайн-зустріч з випускниками практиками для здобувачів освіти спеціальності "Право"

 13 квітня 2021 року відбулася Мотиваційна онлайн-зустріч з випускниками практиками нашого коледжу для здобувачів освіти спеціальності «Право».

Детальніше ...

Навчання та робота аніматора

Київський державний коледж туризму та готельного господарства разом із Асоціацією дитячого та молодіжного туризму України відкриває набір на безкоштовне навчання з подальшим працевлаштуванням талановитої молоді для співпраці в найкращих таборах України та за кордоном.

Детальніше ...

Виховний захід “Дивовижна Україна”

08 квітня  відбувся виховний захід на тему:  “Дивовижна Україна”, під час якого здобувачі освіти 11 ПВ групи (класний керівник Бобокал Олена Миколаївна) здійснили віртуальну подорож по об’єктах  Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО на Україні, а саме: —Київ - Собор святої Софії з прилеглими монастирськими спорудами, Києво-Печерська Лавра  (1990); ансамбль історичного центру Львова  (1998); резиденція Буковинських митрополитів  (2011).

Детальніше ...

День сміху

Щорічно 1 квітня святкують День сміху, або День дурня. Достовірно не відомо, як і в якій країні з'явилося це свято. Але сьогодні це вже не так важливо, оскільки 1 квітня вважається загальновизнаним святом гумору та веселощів.

Детальніше ...

Log in

0
Всього