Студентські будні

Рушник єднання

0
Всього

Національна єдність – це запорука державності України. Українці – сильна й одвічна нація –єдині, одностайні у помислах, згуртовані ментально.
У час надскладних випробувань для України студенти та викладачі коледжу долучилися до культурно-мистецького проєкту «Рушник Єдності», організатор Науково-методичний центр ВФПО. Метою проєкту є об’єднання України відеорушником з урахуванням елементів вишивки ХХ століття кожного регіону держави.
Гуртуймося, бо ми разом!
Ми одна країна!

Детальніше ...

Вітаємо ВИПУСКНИКІВ-2022 відділення ПІТ

13-15 липня 2022 року 107 студентів Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства відділення Підприємництва та  інформаційних технологій отримали дипломи молодших спеціалістів за такими спеціальностями: 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 121 «Інженерія програмного забезпечення», 123 «Комп’ютерна інженерія».

Детальніше ...

Відгук про колледж та навчання від студента спеціалізації «Готельне обслуговування»

Вітаю! Мене звати Дудніченко Данило.  Я студент третього курсу спеціалізації «Готельне обслуговування».

Після завершення 9 класу у 2019 році я став студентом Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства. Зрозумів, що хочу стати гарним фахівцем готельної справи і працювати в готелі. Першою моєю базою практики був готель Holiday Inn Kyiv, де я був задіяний у Housekeeping. Ознайомився з технологічними процесами готелю, його структурою, тонкощами роботи з гостями. Я старанно проходив практику та отримав пропозицію від готелю залишитись працювати. Паралельно відвідував навчання в коледжі онлайн. За десять місяців роботи я встиг спробувати себе в трьох різних позиціях, як-от: портьє, хаусмен та офіціант.

Детальніше ...

Переможці Інтернет-олімпіади з ІНФОРМАТИКИ для вступників 2022 року

З 23.06.22 по 07.07.22 відбулась онлайн-олімпіада для вступників Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства з ІНФОРМАТИКИ.
Олімпіада складалась з 2 частин - теоретичної ( тести) та практичної, в якій можна було продемонструвати вміння програмувати, будувати блок-схеми та алгоритми, знаходити рішення відкритих задач.
Всі учасники отримали сертифікати, а кращі роботи, які відмітило журі, розділили між собою призові місця.
Вітаємо всіх! Та сподіваємось, що в подальшому Ви досягнете значних успіхів в обраній Вами професії!
Переможці - майбутні студенти КТГГ- будуть нагороджені призами до Дня Студента 2022 року.

Адміністрація КТГГ
Відділення ПІТ
Профспілка студентів

Детальніше ...

Співпраця з закордонними партнерами продовжується!! ?✈️⛺️

Не опускаємо руки - незмінно йдемо вперед, боремося за розвиток туризму!

В дуже нелегкі часи для України ми продовжуємо надавати можливість для проходження стажування студентів КТГГ за кордоном, зокрема у сонячній Туреччині, як і протягом останніх 15 років співпраці. Зазвичай, нашими стажерами є студенти відділення Туристичного і готельного обслуговування. Цьогоріч у студентів з України з'явилася можливість працювати з гостями з країн Балтії - Литви, Латвії та Естонії, а також Польщі. При цьому не тільки практикуватись за основною спеціальністю - туризм чи готельне господарство, але й вдосконалювати знання іноземних мов - англійської та польської. Odeon Tours та Coral Travel і надалі зацікавлені у співпраці з коледжем і із нетерпінням чекають на поновлення авіасполучення з Україною  - ми будемо раді і надалі надавати наш сервіс для гостей з України і можливості для практики студентів.

Плідна праця пліч-о-пліч дає можливості відкривати нові горизонти і отримувати цінний досвід студентам.

Baltics - Mediterranean Chief Representative, Odeon Tours Антон Скорняков

Зав. НВЛ  «Центр працевлаштування» Валентина Цись

Детальніше ...

Нерознак Інна, випускниця Київського технікуму готельного господарства (1992 рік).

Нерознак Інна, випускниця Київського технікуму готельного господарства (1992 рік).
Нерознак Інна має досвід роботи у сфері гостинності понад 30 років від позиціій адміністратора служби прийому та розміщення до Генерального менеджера одного з найбільших готелів Києва.
Детальніше ...

Відгук випускників відділення «ТіГО» про навчання

Ще в січні місяці викладачі циклових комісій туристичного і готельного обслуговування задумали проект " Відгукнися, випускнику Т і ГО". Тоді ми отримали звернення від наших випускників: Мариненко Анни, Зінченка Дмитра, Козуб Олександри.
Неочікувана, жорстока війна перервала цю роботу. А нещодавно ми вирішили, що, мабуть, зараз, як ніколи, нам потрібно об єднуватись, ділитись думками, ідеями, споминами і планами на майбутнє. Об єднуватись викладачам, студентам, випускникам, майбутнім вступникам, всім, хто любить КТГГ, для кого було, є, буде рідним відділення Туристичного і готельного обслуговування.
Вашій увазі пропонуємо роздуми про туризм і сферу гостинності наших випускників: Даніш Марії та Регурецької Сабріни. (Далі буде..)))
Тримаймося! Віримо в майбутнє!
Ваші викладачі відділення Т і ГО.

Детальніше ...

Спеціальності Туризм та Готельне обслуговування - гідний вклад у власне майбутнє

Дорогі наші вступники, привіт! Моє імя Швець Дар’я, і я у цьому році закінчила 1 курс коледжу за спеціалізацією готельне обслуговування.
З впевненістю можу сказати, що робота у сфері гостинності - це чудова кар’єра, яка дає можливість застосовувати свої знання, як в Україні, так і за кордоном. А вивчення двох іноземних мов ще більше розширять ваші можливості у сфері обслуговування.
Ми зробили правильний вибір!! Долучайтеся до нашої дружньої команди!

Детальніше ...

Log in

0
Всього