Студентські будні

Конкурс на кращого читця поезій Ліни Костенко

0
Всього
17 березня факультетом української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій ЦДУ ім. В. Винниченка було проведено конкурс на кращого читця поезій Ліни Костенко, у якому взяли участь більше, ніж 2300 учасників.
Детальніше ...

Дискусія на тему «Об’єкти цивільних правовідносин»

20.03.2023 здобувачі першого (бакалаврського) рівня спеціальності 081 Право Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства та викладачі кафедри права взяли участь у відкритій дискусії на тему «Об’єкти цивільних правовідносин».

Детальніше ...

Міжнародний день поезій

05-20 березня кафедрою української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства Бердянського державного педагогічного університету було проведено конкурс на краще прочитання поетичних творів до Міжнародного дня поезії, у якому взяли участь здобувачі освіти і нашого навчального закладу.

Детальніше ...

V Судовий форум

24.03.2023 року викладачі кафедри права та здобувачі першого (бакалаврського) рівня спеціальності 081 Право Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства взяли участь у V Судовому форумі в судовій системі за сприяння Law&Business Studio і Асоціація адвокатів України (ААУ) / Ukrainian Advocates' Association (UAA).

Детальніше ...

Олімпіада з інформатики

22 березня 2023 року викладачами комісії інформатики та комп’ютерних технологій була проведена олімпіада з інформатики. Олімпіада відбулася у дистанційному форматі на платформі Тімс.

Детальніше ...

Участь у l Регіональному освітньому форумі

16 березня викладачі правових дисциплін коледжу взяли участь у І Регіональному освітньому форумі «Вектори європейської якості та успіху» організованому Міжнародним Європейським Університетом.

Детальніше ...

Громадянська освіта студентів

В рамках вивчення дисципліни Громадянська освіта в групах 11- ГРС(РО), 11- ХТ, 12- ХТ, 12- ГРС(ГО) та 11- ПТБД студентами переглянуто та обговорено документальні фільми Код нації, ДНК нації та Рутенія( повернення коду нації).

Детальніше ...

День українського добровольца

Доброволець — особа, що здійснює будь-яку діяльність добровільно, а також часто безоплатно, не отримуючи за це матеріальної винагороди.

У військовій справі доброволець — людина, що вступила на військову службу за власним бажанням.

Скупі слова. А в житті це кращі з нас.

Аналізуючи сторінки нашої історії, ми бачимо, що бажання боронити Україну було завжди.

Так, навесні 2014 р. перші добровольці з Майдану вирушили захищати рідну землю.

Зараз триває війна, добровольці виборють нашу перемогу, свободу.

Дякуємо нашим захисницям та захисникам.

Творчі роботи підготували студенти 21 Т, 23 Т, 21 ГРС(РО)

Голова комісії

соціально-гуманітарних дисциплін

Т.Ю. Гаврик

Детальніше ...

Log in

0
Всього