Студентські будні

День відкритих дверей кафедри військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського

20 липня 2021 року о 15.00 на кафедрі військової підготовки відбудеться День відкритих дверей кафедри військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського в онлайн режимі на платформі ZOOM.

Детальніше ...

Практика студентів 2 курсу спеціальності "Туризм"

Продуктивним був тиждень з 7 по 11 травня у студентів 2 курсу спеціальності "Туризм". Розпочалася навчальна практика. За цей період студенти зустрілися з генеральним директором туристистичної компанії "Веді Тур Груп" Людмилою Скрипкою, президентом асоціації дитячого та молодіжного туризму Украіни Людмилою Стаучан, із випусниками Нікітою Геденізде, який поділився досвідом закордонного стажування, та Анастасією Дяченко, яка розповіла про особливості роботи в туристичній компанії.
Детальніше ...

І і ІІІ місце викладача Литвиненко Н.А. у конкурсі методичних розробок

     7 листопада 2020р. і 12 травня 2021р. відбулися конкурси "Педагогічні досягнення" і "Педагогічна знахідка" на кращу методичну розробку з дисципліни "Іноземна мова за професійним спрямуванням" серед викладачів закладів фахової передвищої освіти м.Києва, де методична розробка з французької мови "Країнознавство. Україна" та навчальний посібник з французької мови " Україна туристична" викладача КТГГ Литвиненко Надії Андріївни посіли відповідно ІІІ і І місця.

Детальніше ...

Log in

0
Всього