Студентські будні

Що я буду робити після того, як наша Україна переможе?

0
Всього

     Кожного року викладачі комісії іноземних мов разом зі студентами Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства проводять тиждень іноземних мов. Цей тяжкий для нашої країни рік не став виключенням.

Детальніше ...

Якою буде перемога, і якою стане Україна після перемоги?

Якою стане Україна після омріяного дня закінчення війни? Якими будуть розгромлені міста і людські долі? Сьогодні у кожного пересічного українця виникає багато схожих запитань. Ми вважаємо, що події, пов’язані із війною, дискомфорт життя, який є у нас, має бути стимулом для того, щоб стояти на цій землі, розвиватися та рухатися вперед, у цивілізоване майбутнє. Це буде непросто. Та ми навчимося, і ми повинні показати приклад світові, як розбудовувати сучасну державу.

Детальніше ...

Український день подяки

24 листопада американський народ святкує день подяки (Thanksgiving Day). Це дуже тепле і сімейне свято. Вивчаючи мову цієї країни, нам хочеться бути трохи ближче до їхніх традицій та звичаїв. Ми вирішили започаткувати такий собі український Thanksgiving Day для того, щоб в черговий раз вимовити слова подяки  близьким людям. Звичайно, для цього не потрібно шукати особливого приводу. Тож всі бажаючі студенти мали змогу написати листи-подяки нашим захисникам, які зараз боронять нашу неньку, рятівникам, Богу, медикам, вчителям, батькам, друзям. Вийшло дуже зворушливо, ніжно, іноді навіть до сліз..

Детальніше ...

Як тебе не любити, моя Україна!

В рамках щорічного тижня англійської мови, який проводять викладачі циклової комісії іноземних мов, студент 11 ПВб Безукладніков Євген підготував відео-презентацію про нашу країну, її багатогранність, красу та велич. В цьому відео Євген прекрасною англійською мовою розповідає якою чудовою його Батьківщина була до російського вторгнення і як ми пишаємося тим, що є громадянами України. Ми віримо, що війна скоро закінчиться і всі українці неодмінно повернуться до мирного і щасливого життя.

 

Детальніше ...

Всеукраїнська дистанційна олімпіада «Всеосвіта Осінь – 2022»

 

Щиро вітаємо талановиту творчу молодь відділення права та економіки (11ПВ та 21ПВ), яка взяла участь у Всеукраїнській дистанційній олімпіаді «Всеосвіта Осінь – 2022» з української мови та показала високі знання, уміння і навички:

Детальніше ...

День Гідності та Свободи

В Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи.
Його встановлено згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року на честь початку цього дня двох знаменних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року, повідомляє Укрінформ.

Детальніше ...

Студентська науково-практична конференція «ФІНАНСОВА ПОЛІТИКА СУПІЛЬНОГО РОЗВИТКУ»

17 листопада 2022 року студенти коледжу, групи 31-ФБС, під керівництвом викладачів комісії фінансово-облікових та загальноекономічних дисциплін,  Віскрівець В.І., Малишко Л.Г. та Хуторної С.Г. презентували свої виступи на студентській науково-практичній конференції «ФІНАНСОВА ПОЛІТИКА СУПІЛЬНОГО РОЗВИТКУ», яка проводилася факультетом фінансів та обліку Київського національного торговельно-економічного університету

Детальніше ...

Мотиваційна зустріч приурочена до Міжнародного Дня Студента

15 листопада 2022 р. відбулася мотиваційна зустріч приурочена до Міжнародного Дня Студента на тему: «Навчаємось та працюємо за спеціальністю "Право"» для здобувачів 31-ПВ, 41ПВ та 42 ПВ груп, модератори заходу: Бобокал О.М., Кучак О.Є, Лейченко Л.М.
Були запрошені здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 3 та 4 курсів Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства:

Детальніше ...

22-ГРС(ГО) до Дня свободи

Сьогодні, 21 листопада, українське національне свято, що відзначається щорічно, починаючи з 2017 року. Дата є знаменною для кожного українця і почала святкуватися замість Дня Свободи (22 листопада), проголошеного у 2005 році та скасованого у 2011 році.

Детальніше ...

Log in

0
Всього