Студентські будні

До дня числа π

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ МАТЕМАТИЧНОГО ГУРТКА

10 березня 2020 року відбулося відкрите засідання математичного гуртка на тему: «Видатні жінки-математики України. Тандем тендітності і розуму» під керівництвом  викладача О.А.Тесленко. В роботі гуртка взяли участь студенти першого та другого курсів спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Детальніше...

Святкуємо Масляну!

На відділенні «Ресторанне господарство» 27 лютого відбувся тематично-виховний захід «Масляна», організований цикловою комісією «Ресторанне обслуговування», в якому брали участь студенти спеціальностей «Готельно-ресторанна страва» (спеціалізація «Ресторанне обслуговування») та «Харчові технології».

Детальніше...

соціально-психологічний тренінг «ЯК УНИКНУТИ СТРЕСУ»

30 січня відбулось 4-е заняття гуртка «Етика і психологія родинного життя»: соціально-психологічний тренінг «ЯК  УНИКНУТИ СТРЕСУ». Керівник гуртка: практичний психолог Лунько Ірина Дмитрівна.

Мета: надати інформацію про стрес та його дію на психіку в екстремальних ситуаціях; формувати вміння знаходити вихід із складних життєвих ситуацій.

Детальніше...

Тренінг «Взаємини між хлопцями та дівчатами «12 кроків»

 2-е заняття гуртка «Етика і психологія родинного життя». Тренінг «Взаємини між хлопцями та дівчатами «12 кроків». Керівник гуртка: практичний психолог Лунько Ірина Дмитрівна.

Детальніше...

Log in