Списки на атестацію 2021

Списки на атестацію 2021

Затверджую

Голова атестаційної комісії

_____ А.Т. Матвієнко

Список викладачів,

які плануються у 2021 році на присвоєння кваліфікаційних категорій та атестацію на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям і педагогічним званням 

п/п

Прізвище, імя, по батьковій викладача

Категорія, яку має

Категорія, яка планується

Експерт

1.

Абдурашитов  Олексій Аманович

спеціаліст

спеціаліст вищої категорії

Гаврик Т.Ю.

Денисова О.М.

 

2.

Баранчук Наталя Миколаївна

спеціаліст вищої категорії

спеціаліст вищої категорії

Берегова О.І.

3.

Віскрівець Валентина Іванівна

спеціаліст вищої категорії, викладач-методист 

спеціаліст вищої  категорії, викладач-методист

Жарко О.О.

4.

Горбань Валентина Іванівна

спеціаліст вищої  категорії, викладач-методист

спеціаліст вищої  категорії, викладач-методист

Кришин Л.М.

5.

Давиденко Тетяна Петрівна

спеціаліст першої категорії

спеціаліст вищої категорії

Садова Н.В.

Лейченко Л.М.

6.

Діденко Катерина Дмитрівна

атестується вперше

спеціаліст вищої категорії

Коросташивець Ю.Г., Мякінченко І.О.

7.

Єфименко Олена Миколаївна

спеціаліст вищої категорії

спеціаліст вищої категорії

Берегова О.І.

8.

Ільчук Валентина Ростиславівна

спеціаліст першої категорії

спеціаліст вищої категорії

Артеменко О.І.

Денисова О.М.

9.

Карпенко Наталія Дмитрівна 

спеціаліст вищої  категорії, викладач-методист

спеціаліст вищої  категорії, викладач-методист

Красавцева Л.Ю.

10.

Литвиненко Надія Андріївна

спеціаліст вищої категорії

спеціаліст вищої  категорії, викладач-методист

Клименко І.М.

Канічковська Т.І.

11.

Мазур Тетяна Іванівна

спеціаліст вищої категорії

спеціаліст вищої категорії

Ревенко Т.С.

12.

Михайлошина Людмила Михайлівна

спеціаліст вищої категорії

спеціаліст вищої категорії

Юша Н.М.

13.

Островершенко Анна Петрівна

спеціаліст

спеціаліст другої категорії

Любима А.Є.

14.

Петренко Людмила Михайлівна

спеціаліст вищої категорії

спеціаліст вищої категорії

Діденко Т.Л.

15.

Петрук Юлія Леонідівна

спеціаліст

спеціаліст другої категорії

Гаврик Т.Ю.

16.

Семенець Ольга Анатоліївна

спеціаліст першої категорії

спеціаліст вищої категорії

Клименко І.М.

Українець Г.М.

17.

Сушениця Наталія Григорівна

спеціаліст другої категорії

спеціаліст першої категорії

Садова Н.В.

18 .

Шалаєва Аліса Іванівна

спеціаліст другої категорії

спеціаліст першої категорії

Ревенко Т.С.

19.

Тесленко Олена Андріївна

спеціаліст вищої  категорії, викладач-методист

спеціаліст вищої  категорії, викладач-методист

Бірюкова О.В.

20.

Тіунова Олена Іванівна

спеціаліст вищої  категорії, викладач-методист

спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Бірюкова О.В.

21.

Фещенко Тетяна Олександрівна

спеціаліст вищої категорії

спеціаліст вищої категорії

Юша Н.М.

22.

Косиця Ольга Олексіївна

доктор юридичних наук

спеціаліст вищої категорії

Ревенко Т.С. Хворельник В.В.

23.

Нелін Олександр Іванович

доктор юридичних наук

спеціаліст вищої категорії

Артеменко О.І.Безукладніков Ю.О.

 

24.

Тимейчук         Анна Миколаївна

кандидат пед. наук

спеціаліст вищої категорії

Кришин Л.М., Лейченко Л.М.

25.

Антоненко Артем Васильович

кандидат тех.наук

спеціаліст вищої категорії

Любима А.О.Яковенко М.А.

   

26.

Гайовий Іван Іванович

кандидат пед..наук, спеціаліст вищої категорії

спеціаліст вищої категорії

Коросташивець Ю.Г.

27.

Даков  Сергій Юрійович

кандидат тех.  наук, спеціаліст другої категорії

спеціаліст вищої категорії

Гаврик Т.Ю., Денисова О.М.

28.

Крамаренко Ірина Сергіївна

кандидат  пел. наук

спеціаліст вищої категорі

Садова Н.В. Канічковська Т.І.

29.

Крупська  Тетяна Василівна

кандидат хім.. наук, спеціаліст другої категорії

спеціаліст вищої категорі

Жарко О.О.,Дьорова Т.А.

30.

Мініч Ірина Михайлівна

кандидат соціолог.наук

спеціаліст вищої категорі

Діденко Т.Л., Котенко Т.Г.

31.

Опанащук Юрій Якович

кандидат

спеціаліст вищої категорі

Коросташивець Ю.Г., МякінченкоІ.О.

32.

Парубець Олег Валентинович

кандидат пед..наук

спеціаліст вищої категорії

Красавцева Л.Ю., Українець Г.М.

 

Секретар атестаційної комісії                                                                                           Т.А.Дьорова

Log in