Психологічна служба коледжу

Психологічна служба коледжу

Гурток психології "Сходинки до свого "Я"

27.09.2023 о 15.20 відбулося 1-е заняття гуртка психології «Сходинки до свого «Я». Тренінг «Знайомство». Керівник гуртка: практичний психолог Ірина Лунько.

Присутні на тренінгу «Знайомство» вчилися створенню сприятливої, довірливої атмосфери для згуртування групи. Виготовляли візитівки. Записували на стікерах свої очікування від тренінгу, що стимулювало їх на роботу, приймали та погоджували правила, які є обов’язковими для всіх під час проходження тренінгу. Вчилися знайомитися та презентувати себе, описувати свої найкращі якості.  Займалися вправами, які розвивають креативність, сприяють самоусвідомленню і підвищенню самооцінки. Тренувалися усвідомити своє призначення у суспільстві, вправа незакінчене речення, «Я живу для того, щоб…». Закінчували тренінг вправою «Дякую за приємно проведений час. Я бажаю Вам…». Ця вправа вчить вмінню робити приємне оточуючим. В кінці тренінгу на зворотній стороні стікеру зазначали, чи справдилися їх надії, чи дізнались щось нове про себе, про інших. Наступного разу учасники тренінгу виразили бажання провести тренінг про темперамент та харанктер.

Я дякую всім учасникам за приємну, довірливу атмосферу, яка склалася на тренінгу та чекаю на наступному тренінгу. Наступний тренінг - 25 жовтня 2023 о 15.20.

 

 

Пройти опитування:

https://forms.office.com/r/zbdt42dRDQ

 

Log in