Запит
Для абітурієнтів

Шановні випускники загальноосвітніх навчальних закладів, професійно-технічних училищ, працівники, які прагнуть поєднати роботу з навчанням!

Директор коледжу  Матвієнко Анатолій Тихонович

Київський державний коледж туризму та готельного господарства ласкаво запрошує вас поповнити дружню сім'ю студентів першого в Україні навчального закладу, який понад 40 років тому розпочав підготовку фахівців для сфери гостинності. Завдяки високому рівню професійної підготовки, понад 20 тисяч випускників навчального закладу є конкурентоспроможними на сучасному ринку праці та успішно працюють як в Україні, так і в інших країнах світу.

І в наш час непередбачуваних викликів і швидких змін коледж утримує провідні позиції на ринку освітянських послуг та продовжує динамічно розвиватись: збільшується кількість актуальних для сучасного ринку праці спеціальностей, розширюється спектр освітньо-кваліфікаційних рівнів підготовки (повна загальна середня освіта, молодший спеціаліст, бакалавр), постійно оновлюється матеріально-технічна база, зміцнюється міжнародне співробітництво.

Втілити мрію в життя і стати справжнім професіоналом у багатьох сферах гостинності та бізнесової діяльності вам допоможе досвідчений педагогічний колектив, а практичне навчання у кращих готелях, тур фірмах, юридичних і фінансових установах, підприємствах торгівлі, біржової діяльності, стажування за кордоном сприятиме поглибленню уявлення про обрану спеціальність.

Бажаємо не помилитись у виборі свого майбутнього!

   Директор коледжу Матвієнко А.Т.

Log in