Запит
для абітурієнтів

 

 

Шановні випускники загальноосвітніх навчальних закладів, професійно-технічних училищ, працівники, які прагнуть поєднати роботу з навчанням!

Директор коледжу  Матвієнко Анатолій Тихонович

Київський фаховий коледж туризму та готельного господарства ласкаво запрошує вас поповнити дружню сім'ю студентів першого в Україні навчального закладу, який понад 40 років тому розпочав підготовку фахівців для сфери гостинності. Завдяки високому рівню професійної підготовки, понад 20 тисяч випускників навчального закладу є конкурентоспроможними на сучасному ринку праці та успішно працюють як в Україні, так і в інших країнах світу.

І в наш час непередбачуваних викликів і швидких змін коледж утримує провідні позиції на ринку освітянських послуг та продовжує динамічно розвиватись: збільшується кількість актуальних для сучасного ринку праці спеціальностей, розширюється спектр різних рівнів надання освітніх послуг від повної загальної середньої освіти до фахового молодшого бакалавра та бакалавра, постійно оновлюється матеріально-технічна база, зміцнюється міжнародне співробітництво.

Надзвичайною популярністю користується проєкт паралельного навчання, нещодавно започаткований спільно з польським Університетом економіки в місті Бидгощ. У результаті його реалізації випускники отримують відразу два дипломи бакалавра за спорідненими спеціальностями, один з них - європейського зразка.

Втілити мрію в життя, опанувати секретами обраної спеціальності і стати справжнім професіоналом у багатьох сферах гостинності та бізнесової діяльності вам допоможе досвідчений педагогічний колектив, а практичне навчання у кращих готелях, тур фірмах, юридичних і фінансових установах, підприємствах торгівлі, біржової діяльності, стажування за кордоном сприятиме поглибленню уявлення про обрану спеціальність.

Бажаємо не помилитись у виборі свого майбутнього!

   Директор коледжу Матвієнко А.Т.

Новини

Ми в соціальних мережах

instagram-newInstagram

facebookFacebook                     

youtube-play--v2Youtube

Log in