Новини

Засідання ММО викладачів БЖД і охорони праці

20.10.2021 року на базі Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства було проведено засідання міського методичного об'єднання викладачів БЖД і охорони праці.

Детальніше ...

Засідання ММО викладачів інформатики і програмування

19.10.2021 року на базі коледжу було проведено засідання міського методичного об’єднання викладачів інформатики і програмування  в закладах фахової передвищої освіти м. Києва.

Детальніше ...

Відеостудія КТГГ представляє: «ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТНАДЦЯТЬ»

«ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТНАДЦЯТЬ»

Фільм-меседж-притча, що змусить задуматись. Все розпочалося в кінці року 2019: прикриття мізантропії філантропією, аморальності моральністю! Ера тотального контролю!

Детальніше ...

15 жовтня - Всесвітній день миття рук!

15 жовтня - Всесвітній день миття рук! 
 
Вітаємо усіх викладачів, студентів та працівників коледжу нашим спеціальним відео - зверненням від майбутніх фахівців готельного обслуговування!
Детальніше ...

День юриста

05.10.21 року здобувачі освіти спеціальності 081 Право та викладачі правових дисциплін Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства взяли участь у заході присвяченого Дню юриста - зустріч з працівниками практичної сфери.
В заході взяли участь: приватний виконавець - Фесик Марія Олексіївна, приватний нотаріус - Калінушка Оксана Олексіївна, заступник директора Київського молодіжного центру - Олексійчук Валерій Юрійович, журналіст-юрист газети "Юридична газета" - Борис Олексій Анатолійович.
Детальніше ...

Log in

0
Всього