Новини

Бесіда-презентація «Нам всім потрібен мир»

0
Всього

З метою виховання патріотичного почуття, доброти, милосердя, співчуття, бажання жити та працювати у мирі, дружбі та згоді,  18 лютого 2021 року зі студентами групи 21-ПТБД відділення «Підприємництва та інформаційних технологій» була проведена бесіда - презентація  «Нам всім потрібен мир» до Міжнародного року миру і довіри.

Детальніше ...

Виховний захід у формі студентської конференції на тему:«Кібербулінг в освітній діяльності»

18 лютого 2021 року відбувся виховний захід  у формі студентської конференції на тему: «Кібербулінг в освітній діяльності».

Детальніше ...

День Героїв Небесної Сотні

18 лютого - 20 лютого 2014 р. найтрагічніші події Революції Гідності.

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Детальніше ...

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав – 15 лютого

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році

Детальніше ...

Практичний тренінг «Специфіка підготовки гідів-трансферменів»

У рамках співпраці з OTI HOLDING (ODEON TOURISM INTERNATIONAL) та Київським державним коледжем туризму та готельного господарства з 15 по 19 лютого 2021 року було проведено практичний тренінг «Специфіка підготовки гідів-трансферменів» в рамках підготовки фахівців сфери туризму.

Детальніше ...

Випуск на відділенні ТіГО

Ось і настав час студентів 4-го курсу спеціальності «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа» спеціалізації «Готельне обслуговування» назвати випускниками! Позаду 3,5 роки навчання, практики, стажування, подорожей Україною та світом, сесії, радості і тривоги студентського життя.

Детальніше ...

Відповідальність неповнолітніх

За сприяння відділу молоді та спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації в лютому 2021 року розпочато цикл зустрічей з представниками правоохоронних органів.

Детальніше ...

Log in

0
Всього