Новини

Європейський день мов

Студенти відділення бакалаврату разом із викладачами циклової комісії іноземних мов Батеньовою І.Г., Жарко О.О., Білобровою Ю.О. вирішили долучитись до святкування Європейського дня мов і поділитись міркуваннями, що для них означає вивчення англійської та іспанської мов. Свої думки вони відобразили у вигляді презентацій, постерів та відео

Детальніше ...

Круглий стіл "Зелена відбудова України"

26 вересня 2023 року здобувачі освіти 32ГРС(РО) групи разом з викладачем Бірюковою О.В. відвідали круглий стіл “Зелена відбудова України: роль HoReCa”. Де дізналися багато цікавої інформації. Впроваджуючи безвідходні (Zero Waste) і кліматично дружні (Climate Friendly) рішення, заклад отримує економічні, екологічні і соціальні переваги. Зокрема:

Детальніше ...

4-th International School of World Educational Practices «New Way».

 

З 6 по 16 вересня 2023 року викладачі спеціальності 081 Право Коросташивець Ю.Г та Максимова Л.О Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства взяли участь 4-th International School  of World Educational Practices «New Way». Організаторами даного стажування були Західноукраїнський національний університет та Нідерландська бізнес академія.

Неймовірний досвід, живе спілкування, обмін думками.

Окрема подяка спікерам та організаторам. Рухаємося до спільної мети, де всі конфлікти вирішуються шляхом переговорів!!!

Детальніше ...

Стратегія широкого масштабування бізнесу

21.09 студенти спеціальності 076 "Підприємництво та торгівля" під керівництвом викладачів Бірюкової О.В. та Островершенко А.П. відвідали вебінар "Стратегії широкого масштабування бізнесу: Покроковий алгоритм для власника бізнесу".
Детальніше ...

Live-ефір на тему: Як вивести свій ресторан на вищий рівень прибутковості

18.09.2023 р. здобувачі освіти 32ГРС(РО) групи в рамках вивчення дисципліни "Управління якістю продукції та послуг" з викладачем Бірюковою Олександрою, долучилися до відкритого Live-ефір Дмитра Борисова та Кирила Куницького на тему «Як вивести свій ресторан на вищий рівень прибутковості». Говорили у прямому ефірі про:

Детальніше ...

Як створити команду, яка втілить вашу мрію в реальність

Викладачі Островершенко Анна та Бірюкова Олександра разом із здобувачами освіти 31 та 32 ПТБД групи долучилися до Майстер-класу "Як створити команду, яка втілить вашу мрію в реальність"
Детальніше ...

Екскурсія до Державного торговельно-економічного університету

 

За ініціативи відділення Підприємництва та інформаційних технологій 21 вересня 2023 року відбулася екскурсія та відкрита лекція «Інноваційні інформаційні технології при підготовці здобувачів освіти факультету інформаційних технологій» від стейкхолдера освітніх програм спеціальностей 121 «Інженерія програмного забезпечення» та 123 «Комп’ютерна інженерія» - Державного торговельно-економічного університету. 

Детальніше ...

Log in