Новини

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

18 травня - найбільш трагічна сторінка в історії кримськотатарського народу. Саме в цей день 1944 року, в уже звільненому від німецьких військ Криму, розпочалася операція військ НКВС по депортації кримських татар до віддалених районів Середньої Азії та Сибіру. Операція проводилась відповідно до таємної постанови Державного комітету оборони № 5859сс «Про кримських татар» у якій наводились абсурдні звинувачення кримськотатарського народу у масовому зрадництві, колабораціонізмі та дезертирстві, але при цьому не наводилось жодних доказів означених фактів.

Детальніше ...

Оголошення для вступників

Приймальна комісія Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства з 25 травня 2022 року розпочинає on-line консультації щодо вступу до Коледжу для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Вступ здійснюється на основі базової або повної загальної середньої освіти.

Детальніше ...

15 травня - Міжнародний день сім'ї

Сім'я - головна цінність в нашому житті. Не дивно, що їй присвячено кілька свят в році. У травні відзначається Міжнародний день сімей - свято, присвячене проблемам сім'ї та родинним зв'язкам. В це свято заведено дарувати теплі слова та подарунки членам своєї родини, а також проводити час разом.

Детальніше ...

Семінар на тему: «Новації у медичному законодавстві в умовах воєнного стану»

11 травня 2022 р. викладачі кафедри права (Коросташивець Ю.Г., Колосюк З.М.) та здобувачі першого (бакалаврського) рівня спеціальності 081 «Право» Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства взяли участь у семінарі на тему: «Новації у медичному законодавстві в умовах воєнного стану»
Організатори семінару «Центр правової підтримки осіб, постраждалих внаслідок військового вторгнення» Національної академії правових наук України та ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

Детальніше ...

Сертифікати після проходження курсу«Думай, як професор», або – як сказав би професор»

З 14 лютого по 25 лютого 2022 року здобувачі 3 курсу першого (бакалаврського) рівня   спеціальності 081 «Право» Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства взяли участь  у навчально-практичному курсі «Методологія наукової роботі у сфері міжнародного права» Students’ desk Української Асоціації Міжнародного Права онлайн курс «Думай, як професор», або – як сказав би професор» – отримали сертифікати.

Детальніше ...

Log in

0
Всього