Військовий облік

Військовий облік

До уваги студентів, які є військовозобов’язаними або призовниками!

  1. Військовозобов’язані студенти та призовники зобов’язані ознайомитися і дотримуватися Правил військового обліку призовників і військовозобов’язаних. (Постанова Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 р. № 1487).
  2. Призовники, військовозобов’язані та резервісти повинні перебувати на військовому обліку:

- за задекларованим (зареєстрованим) місцем проживання - у відповідних районних (міських) територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки або інших визначених законодавством органах на персонально-первинному військовому обліку;

- за місцем роботи (навчання) на підприємствах, в установах, організаціях, закладах освіти, інших органах;

- у разі вибуття за межі України на строк більше трьох місяців - за місцем консульського обліку в закордонних дипломатичних установах України.

  1. Зарахування на персональний військовий облік за місцем навчання в Київському фаховому коледжі туризму та готельного господарства (далі коледж) здійснює інженер з мобілізаційної роботи на підставі поданих при вступі (поновленні на навчання) військово-облікових документів (посвідчення про приписку до призовної дільниці, військовий квиток або тимчасове посвідчення замість військового квитка), а також Довідки про місце реєстрації. Військові документи мають бути актуальні!
  2. Згідно з Порядком організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів коледж збирає такі дані про призовників та військовозобов’язаних студентів: (додаток 5). Коледж надсилає у семиденний строк з дня видання наказу про зарахування, відрахування із закладу освіти до відповідних районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки повідомлення про зміну облікових даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів (додаток 4);
  3. Призовники, військовозобов’язані та резервісти повинні особисто повідомляти в семиденний строк органам, в яких вони перебувають на військовому обліку, про зміну персональних даних, зазначених у статті 7 Закону України «Про Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів», а також надавати зазначеним органам документи, що підтверджують право на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації з підстав, визначених у статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».
  4. Здобувачі освіти повинні особисто подавати щороку до 1 жовтня до районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки документи, що підтверджують право громадян на відстрочку від призову на військову службу.
  5. Здобувачі освіти мають право отримати довідку про статус студента коледжу (довідка форма-20). Для отримання довідки необхідно звернутися до інженера з мобілізаційної роботи Картова Людмила Олександрівна (адміністративний корпус, кабінет 10, тел. (050-801-60-68).

Log in