Студентські будні

Тренінг «Життя в позитиві»

 3-е заняття гуртка «Етика і психологія родинного життя». Тренінг «Життя в позитиві». Керівник гуртка: практичний психолог Лунько Ірина Дмитрівна.

1:"Чесність з самими собою". Це найголовніше правило, від виконання якого залежить можливість реалізації всіх інших пунктів. Коли ми обманюємо себе, все інше перестає працювати! Уміння чесно зізнатися самим собі в тому, що ми дійсно відчуваємо, думаємо і робимо в даний момент, є відправною точкою нашого розвитку.

2: "Уміння користуватися позитивними словами". Промовляючи слова, ми активуємо нейронні зв'язки, які відтворюють образи, почуття, інформацію. Якщо часто вживаємо негативні слова, то підсвідомість транслює в нашу реальність негативні переживання, які потім втілюються, що не приносить нам задоволення подіями життя.

3: "Пошук в усьому хорошого". Наше суспільство виховало нас так, що ми звикли в усьому шукати недоліки і засуджувати оточуючих. А організм налаштовується на ту енергетику, якою ми постійно користуємося.

4: "Творче мислення". Візьміть собі за правило замість того, щоб говорити: "Як погано, що  дощить", сказати - "Я хочу, щоб світило сонце".

Коли ми мислимо за принципом "Хочу, щоб було ось так!", то найкоротшим шляхом йдемо до бажаного.

5:"Уміння за все дякувати: як за гарне, так і за погане". В знак подяки за гарне, ми його посилюємо, а за те, що вважаємо поганим, перетворюємо його в позитивне. Всі непозитивні події - низькочастотні, а подяка - високочастотна вібрація. Таким чином, дякуючи за погане, ми не вступаємо у взаємодію з негативом і не дозволяємо йому влаштуватися в нашому житті.

6:"Думати і говорити про людей так, якщо б вони були присутні поруч і чули нас." Звільниться величезна кількість енергії, яку ми витрачаємо на компенсацію різниці між внутрішніми думками і зовнішньою поведінкою. У нашому житті з'явиться легкість, оскільки гармонізується внутрішнє і зовнішнє, то, що ми думаємо і відчуваємо з тим, що ми говоримо і робимо. В результаті, ми знайдемо можливість гармонійно взаємодіяти з самими собою і з оточуючими.

7:"Троїчне сприйняття". Сьоме правило починає працювати тоді, коли ми перебудуємося і станемо єдині з собою і навколишнім світом. За допомогою сьомого правила ми зможемо керувати своєю реальністю і формувати події. Для цього необхідно прийняти три варіанти розвитку бажаного: а) все буде відбуватися так, як ми хочемо; б) буде зовсім не так; в) буде набагато краще. Якщо ми готові прийняти і найгірший і найкращий варіант, то, що б не сталося, енергія взаємодіє з усім, з чим стикається і реалізує задумане по максимуму. Беручи всі можливі варіанти, ми приймаємо світ таким, яким він є.

Log in