Студентські будні

Тренінг «Взаємини між хлопцями та дівчатами «12 кроків»

 2-е заняття гуртка «Етика і психологія родинного життя». Тренінг «Взаємини між хлопцями та дівчатами «12 кроків». Керівник гуртка: практичний психолог Лунько Ірина Дмитрівна.

Присутні на тренінгу «Взаємовідносини між хлопцями та дівчатами «12 кроків» ознайомилися з основними моральними поняттями: сексуальність, сексапільність, дружба, закоханість, кохання. Усвідомлювали важливість відповідальної поведінки. Обговорювали наслідки нерозважливих вчинків.

Разом обговорювали з учасниками послідовність поєднання пари «12 кроків». Звісно, що 12 кроків можна пройти за один вечір, та чи  виникне бажання продовжувати такі стосунки завтра.

Вправа «Серця». Учасники поєднували два сердечка з паперу і тримали їх в руці.

Вправа «Розірви серця». Учасники впевнились, що розірвати серця, не пошкодивши їх, не можливо. Розрив стосунків може бути дуже болісним.  

Вправа «Квітка». Учасники по черзі відривали пелюстки від паперової квітки. Чи потрібна комусь ця квітка?. Щоби не допустити цього ,потрібно берегти і плекати квітку, бо це ваша душа, серце, тіло…

Закінчували тренінг вправою «Побажання». «Я бажаю Вам…». Ця вправа вчить вмінню робити приємне оточуючим.

Я дякую учасникам за приємну атмосферу, яка склалася на тренінгу та бажаю вам любові і розважливих кроків на шляху до щастя. Чекаю на наступному тренінгу.

Log in