Студентські будні

Чи варто їхати на закордонну практику в Болгарію?

 

Своє літо 2019 року я провела на закордонній практиці в Болгарії. Поїхала більш детально вивчати сферу туризму, зокрема ресторанне обслуговування в DAS Club Hotel Sunny Beach. З впевненістю можу сказати, що вагомий досвід, який я здобула, знадобиться мені у подальшому житті та майбутньому працевлаштуванні.

Доводилось самотужки долати безліч труднощів, адже поруч не було батьків чи рідних, які могли б мені чимось допомогти. Також хочу зазначити, що за період проходження практики я подорослішала, навчилась самодисципліні, побачила роботу ресторанного бізнесу зсередини, познайомилась з особливостями різних національних культур. Не можу промовчати про те, що завдяки спілкуванню з іноземцями я оволоділа професійною лексикою болгарською, турецькою, німецькою та, навіть, італійською мовами й, звичайно, навчала всіх рідної української. Також у мене був час відпочивати на пляжі, відвідувати в різні міста. наприклад, старе місто Несебр вразило мене своєю красою та привітністю. Я привезла додому безліч сувенірів та теплих спогадів. Можу впевнено сказати, що їхати на закордонну практику в Болгарію дійсно варто! Ви відкриєте для себе багато нового!
Від імені студентів та від імені випускників, які уже декілька років працюють у цих країнах,  хочу подякувати керівництву коледжу та всім, хто брав участь у цих проєктах.

Путешествия учат больше, чем что бы то ни было.

Иногда один день, проведенный в других местах,

дает больше, чем десять лет жизни дома.

А. Франс

 

Log in