Студентські будні

Гурток «Етика і психологія родинного життя»

1-е заняття. Гурток «Етика і психологія родинного життя». Тренінг «Знайомство». Керівник гуртка: практичний психолог Лунько І.Д.

         Присутні на тренінгу «Знайомство» вчилися створенню сприятливої, довірливої атмосфери для згуртування групи. Виготовляли візитівки, де вказували, як  вони хочуть, щоб до них зверталися. Записували на стікерах свої очікування від тренінгу, що стимулювало їх на роботу, приймали та погоджували правила, які є обов’язковими для всіх під час проходження тренінгу. Вчилися знайомитися та презентувати себе, описувати свої найкращі якості.  Займалися вправами, які розвивають креативність, сприяють самоусвідомленню і підвищенню самооцінки. Тренувалися усвідомити своє призначення у суспільстві, вправа незакінчене речення, «Я живу для того, щоб…». Тренувалися в навиках невербальної взаємодії. Закінчували тренінг вправою «Дякую за приємно проведений час. Я дарую Вам…». Ця вправа вчить вмінню робити приємне оточуючим, піднести уявний подарунок присутнім, зобразивши його за допомогою жестів. На фото учасники тренінгу дарують Вам свій уявний подарунок. В кінці тренінгу на зворотній стороні стікеру зазначали, чи справдилися їх надії, чи дізнались щось нове про себе, про інших, «Наступного разу мені хотілося б …».

         Я дякую всім учасникам за приємну, довірливу атмосферу, яка склалася на тренінгу та чекаю на наступному тренінгу не тільки дівчат, а усіх бажаючих. Наступний тренінг - 31 жовтня 2019 о 15.30. Збір на 1-му поверсі гуртожитку. Приблизно тема тренінгу про відносини між хлопцями та дівчатами та як віднайти справжнє кохання.

Log in