Студентські будні

Практика-стажування у Болгарії.

Декілька років підряд студенти Київського державного коледжу туризму та готельного господарства проходять практику-стажування за кордоном у провідних готелях, ресторанах, туристичних підприємствах. Очевидно, найціннішим здобутком практикантів стає унікальний професійний досвід та здобуте вміння аналізувати стан розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, як в нашій країні так і за кордоном.

9 липня студенти відправилися до Болгарії на знамениті «Золоті Піски».

У ресторані готелю «ФЛОРА» студенти будуть працювати на посадах офіціантів, кухарів, барменів; у готелі – адміністраторами та покоївками.

Згідно договору, стажерів розмістили у 2-місних номерах зі всіма зручностями, їм надається 3-разове харчування.

Географія подорожей збільшується!

05 червня 2019 року студенти спеціальностей «Ресторанне обслуговування» відправилися до Італії. Студенти будуть працювати на посадах офіціантів, кухарів, барменів. 

Хочу звернути увагу студентів, які мріють у наступному році отримати можливість також пройти стажування у Болгарії, Туреччині, Німеччині, Італії, Греції. Основними вимогами при відборі були професійні здібності та обов’язкове знання іноземних мов (англійська, німецька та італійська). Ваше майбутнє у ваших руках!

Від імені студентів, які зараз перебувають за кордоном на стажуванні, а це: 12 осіб – у Італії, 25 – у Туреччині, 5 – у Греції, 24 – у Болгарії (студенти денної форми навчання) та від імені випускників, які уже декілька років працюють у цих країнах, хочу подякувати керівництву коледжу та усім, хто брав участь у цих проектах.

Путешествия учат больше, чем что бы то ни было. Иногда один день, проведенный в других местах, дает больше, чем десять лет жизни дома. -  А. Франс

 

З повагою,

зав. НВЛ «Центр працевлаштування» В.Г. Цись

 

Log in