Студентські будні

Мотиваційна зустріч

0
Всього

28 вересня куратори  Горбань В. І. та Петренко Л. М. організували для студентів 1 курсу спеціальності “Туризм” мотиваційну зустріч з випусником коледжу  2017 року Москалюком Владиславом.

В дружній бесіді Влад розповів про можливості,  які надає коледж для професійного зростання студентів. На власному прикладі довів, що в студенські роки необхідно максимально отримати теоретичну та практичну підготовку для подальшої роботи.

Влад, наприклад, пройшов стажування в Болгарії, двічі - в Туреччині, а після закінчення коледжу  пропрацював ще й в Індії. Тому йому було що розповісти про особливості роботи та вимоги до працівників сфери туризму.

Він запевнив першокурсників, що галузь туризму динамічно розвивається, а тому кожен з них знайде в ній своє місце.

Ось деякі враження студентів 11 Т про зустріч:

Дуже дякую Владу Москалюку за таку щиру та інформативну бесіду. Для себе я зробила багато висновків і, навіть, трішки змінила своє уявлення про туризм.

(Гайдак Катя)

“Велику вдячність висловлюю Москалюку В. за таку круту, цікаву і корисну бесіду. Ми чудово і з користю провели час.”

(Шубала Наталія)

“11 Т висовлює велику подяку випуснику коледжу Москалюку В. .Що може бути краще часу, проведеного з користю? Владислав розповів нам важливу інформацію, що стосується студентського життя і галузі туризму.”

(Лисенко Катя)

Я ще раз впевнився, що зробив правильний вибір, вступивши на спеціальність “Туризм”. Було б непогано, щоб подібні зустрічі проводилися ще не раз. Щиро дякую!

(Лук’яненко Кіріл)

“Ми задали важливі для нас запитання й отримали такі ж відповіді. Було б добре дізнатись про досвід інших випусників і професіоналів галузі туризму.”

(Осадчук Валерія)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Log in

0
Всього