Лабораторії

Навчальна лабораторія «Навчальний ресторан»

Завантажити план роботи 2019-2020

Навчальна лабораторія «Навчальний ресторан» є структурним підрозділом  Київського державного коледжу туризму та готельного господарства. Лабораторія створена на базі відділення «Ресторанного господарства». 

Головним завданням лабораторії «Навчальний ресторан» є проведення практичних занять з дисциплін : «Організація обслуговування в закладах ресторанного господарства», «Організація міжнародного  та дипломатичного обслуговування в закладах ресторанного господарства», «Організація обслуговування та сервіс в закладах ресторанного господарства». А також забезпечення базової підготовки спеціалістів та практичного навчання студентів відповідно до навчальних планів та програм, сприяння професійному становленню студентів, формуванню у них культури поведінки, естетичного смаку до обраної професії.

Лабораторія  забезпечена всім необхідним сучасним обладнанням для вдосконалення, та випробування на практиці студентами раніше набутих теоретичних знань. Лабораторія приймає активну участь в організації навчально-виховної роботи. На базі лабораторії проводяться тематичні вечори: «Різдвяні столи», «Пасхальні столи», «День студента», а також працює гурток «Ресторанний сервіс».

Log in