Студентські будні

Екскурсія в арт-готель «11 Mirrors»

У сучасних умовах розвитку світового готельного господарства одну з ключових ролей у національних економіках багатьох країн відіграє туризм. Туризм офіційно проголошений як пріоритетна галузь національної економіки України на державному рівні. Якісний туристичний продукт – це результат грамотної праці фахівців різноманітних напрямків (туристичного, готельного тощо). Підготовка кваліфікованого фахівця з туристичного обслуговування – це чи не найважливіший етап формування власне самого розвитку туристичної галузі в майбутньому.

У формуванні висококваліфікованого фахівця з туристичного обслуговування важливим питанням є орієнтація навчального процесу на реалізацію комплексного підходу з урахуванням інтеграції теоретичної і практичної складової. Саме проведення виїзних навчальних занять у провідних готелях міста сприяють формуванню у майбутнього фахівця з туристичного обслуговування розуміння змісту роботи закладів розміщення в цілому, а можливість спілкування з персоналом готелю – розуміння щодо обсягу надання інформації потенційним туристам у майбутньому.

13 лютого 2019 року студенти 3 курсу груп 31 та 33 спеціальності «Туризм» відвідали готель «11 Mirrors» -  перший дизайн-готель в Україні, що знаходиться в самому серці ділового, культурного та історичного Києва.

Викладацький склад та студенти Київського державного коледжу туризму та готельного господарства вдячні працівникам готелю «11 Mirrors» за інформативну, цікаву та незабутню подорож у справжню гостинність!

 

Голова циклової комісії

готельного обслуговування

Клименко І.М.

 

Log in