Студентські будні

Ми на практиці

Практика студентів спеціальності «Харчові технології» відділення  «Ресторанне господарство» проходить на базі провідних готелів м. Києва «Фермонт Гранд готель Київ», «Хілтон», «Хаятт», «Прем»єр Палац», «Холідей Інн», «Меркур», «Алфавіто», «Либідь» та ін. Студенти мають можливість спробувати себе в різних цехах: холодних, гарячих, кондитерських тощо та на різних етапах приготування страв, а шеф-кухарі поділитися своїм досвідом та знаннями майбутньої професії.

Детальніше...

Підведення підсумків роботи циклових комісій іноземних мов та іноземних мов за професійним спрямуванням за 2018-19 н.р.

23 квітня 2019 року  викладачі циклових комісій іноземних мов та іноземних мов за професійним спрямуванням разом зі своїми студентами підводили підсумки роботи комісій за 2018-19 навчальні роки.

В програмі був святковий концерт під час якого студенти всіх спеціальностей та різних курсів іноземними мовами (англійською, німецькою та французькими) демонстрували свої досягнення та надбання, які вони здобули за рік. А саме: перемоги в міських конкурсах та конференціях; в олімпіаді з іноземних мов, в студентській науково-практичній конференції, у фестивалі художньої самодіяльності іноземними мовами, у конкурсі власних віршів іноземною мовою.

Голови циклових комісій іноземних мов та іноземних мов за професійним спрямуванням Кришин Л.М., Жарко О.О. урочисто нагородили грамотами, подяками та солодкими подарунками, які люб’язно надав нам студентський профком в особі Трофименко Т.В,  найкращих знавців іноземних мов.

Дякую всім викладачам іноземних мов за плідну працю, а студентам бажаю творчої наснаги та ще більших здобутків у вивченні іноземних мов.

 

Голова циклової комісії                                                         Кришин Л.М.

іноземних мов

Детальніше...

Перемога у студентській науково-практичній конференції

19 квітня 2019 року на базі ВСП Київського індустріального коледжу КНУБА проходила Друга  міська студентська науково-практична конференція «My future profession» з дисциплін «Іноземна мова» та «Іноземна мова за професійним спрямуванням», в якій взяли участь 22 представники різних коледжів та спеціальностей.  Метою конференції є залучення студентів до науково-практичної діяльності, формування у студентів професійної компетенції майбутніх спеціалістів та демонстрація рівнів володіння англійської мовою.

Наша студентка 31 ПВ групи Вакулюк Вікторія Юріївна посіла II місце.

Вітаємо переможницю та оголошуємо подяку викладачеві Кришин Л.М. за підготовку переможця в конференції.

Детальніше...

ІІ етап Х Всеукраїнської олімпіади з математики

24 квітня 2019 року на базі Київського коледжу зв’язку проведено  ІІ етап Х Всеукраїнської олімпіади з математики  серед студентів ЗВО І-ІІ р.а. м. Києва, в якій брали  участь 22 ЗВО І – ІІ рівнів акредитації м.Києва.

Студент 11ІПЗ групи Січко Роман виборов ІІІ місце серед 42 учасників олімпіади. 

Вітаємо переможця та оголошуємо подяку викладачеві Тіуновій О.І. за підготовку переможця ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики.

Детальніше...

Log in