Студентські будні

140-річчю від дня народження українського поета Олександра Олеся

12 грудня студентами  11-ГРС/ГО та 11- ХТ  груп разом із викладачами української мови та літератури  Обремською С. Ю. та Ільчук  В. Р. було проведено захід, присвячений 140-річчю від дня народження українського поета Олександра Олеся – лірика, поета поезії серця. Присутні поринули у справжнє свято краси кохання і природи, перейнялися долею рідного краю, надією і вірою, адже  чарівним словом поета висловлювалися найсвітліші людські почуття.

Детальніше...

Тиждень іноземної мови

      З 26 по 30 листопада  у Київському державному коледжі туризму та готельного господарства викладачами циклових комісій іноземних мов та іноземних мов за професійним спрямуванням були проведені заходи до тижня іноземної мови.

Детальніше...

Наше культурне дозвілля...

25 листопада группа 32 ГРС(РО) разом з куратором Попович Інною Миколаївною, відвідали Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України та побували на виставі «Хаос». Вистава дуже сподобалась - всі були в захваті!

Попович Єлизавета, студентка 32 ГРС(РО)

Детальніше...

11 ПВ група в драматичному театрі імені Івана Франка

13 листопада  11 ПВ група зі своїм куратором Кришин Л.М. побували в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка на виставі Григорія Квітка-Основяненко «Шельменко-денщик».

Детальніше...

Log in