Студентські будні

Зустріч з курсантами напередодні Дня захисника України

10 жовтня 2019 року у Київському державному коледжі туризму та готельного господарства відбулася  зустріч студентів з курсантами Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут  з нагоди Дня захисника України  . 

Детальніше...

Відвідування льодової ковзанки групою КІ-11

Катання на ковзанах це спорт та відпочинок одночасно. Завдяки такому відмінному поєднанню, цей вид рухової активності дозволяє весело і з користю для здоров'я проводити вільний час на льоду з друзями. До того ж, в останні роки ковзани отримали величезну популярність в цілому світі, кататися на них не вміють сьогодні тільки, мабуть, самі ледачі.

Детальніше...

Чи варто їхати на закордонну практику в Болгарію?

 

Своє літо 2019 року я провела на закордонній практиці в Болгарії. Поїхала більш детально вивчати сферу туризму, зокрема ресторанне обслуговування в DAS Club Hotel Sunny Beach. З впевненістю можу сказати, що вагомий досвід, який я здобула, знадобиться мені у подальшому житті та майбутньому працевлаштуванні.

Детальніше...

Вручення сертифікатів Асоціацією UCM Italy

У рамках підписаної угоди про партнерство з організації практики між Київським державним коледжем туризму та готельного господарства і Асоціацією UCM Italy влітку цього року 14 студентів проходили 3-місячну практику в ресторанних закладах Південної Італії.

Детальніше...

Екскурcія до Національної кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка

Для студентів 21-ГРС\ГО та 22-ПТБД груп була організована екскурсія до Національної кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка, що знаходиться на столичному проспекті Перемоги, 44. На цю подію ми чекали довго…

Детальніше...

Навчальна практика «Вступ до фаху» студентів 11 ГРСб.

Навчальна практика «Вступ до фаху» полягає в ознайомленні студентів зі змістом підготовки фахівця з готельно-ресторанної справи, сферою майбутньої професійної діяльності, перспективами майбутнього працевлаштування в галузі.

Детальніше...

Log in