Списки на атестацію 2019

Списки на атестацію 2019

                                                                              Затверджую

Голова атестаційної комісії

         _____         А.Т. Матвієнко

                   Графік проведення засідань атестаційної комісії коледжу

Засідання 1

Дата: 25.03.2019

Час: 13:30

Аудиторія 201

п/п

Прізвище, імя, по батьковій викладача

Категорія, яку має

Категорія, яка планується

Експерт

1.                  

Афоніна Ніна Андріївна

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

Берегова О.І.

2.                  

Батеньова Ірина Геннадіївна

спеціаліст першої категорії

спеціаліст вищої категорії

Українець Г.М.

Клименко І.М.

3.                 С

Бобокал Олена Миколаївна

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

Садова Н.В.

4.                  

Бондаренко Ірина Вікторівна

спеціаліст (КУТЕП)

спеціаліст вищої категорії

Дьорова Т.А.

Клименко І.М.

5.                  

Гаврик Тетяна Юріївна

спеціаліст вищої категорії

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

Горбань В.І.

Коросташивець Ю.Г.

6.                  

Ємець Тетяна Петрівна

спеціаліст вищої категорії

спеціаліст вищої категорії

Берегова О.І.

7.                  

Жарко Оксана Олексіївна

спеціаліст вищої категорії

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

Українець Г.М.

Берегова О.І.

8.                  

Колосюк Зоя Михайлівна

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

Садова Н.В.

9.                  

Криворучко Олена Леонідівна

спеціаліст вищої категорії

спеціаліст вищої категорії

Коросташивець Ю.Г.

10.              

Кришин Леся Миколаївна

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

Клименко І.М.

11.              

Лейченко Людмила Миколаївна

спеціаліст вищої категорії

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

   /Яковенко М. А.

Садова Н.В.

12.              

Литвиненко Надія Андріївна

спеціаліст вищої категорії

спеціаліст вищої категорії

Берегова О.І.

13.              

Литвиненко Олена Володимирівна

спеціаліст першої категорії

спеціаліст вищої категорії

Горбань В.І.

Берегова О.І.

14.              

Мякінченко Ірина Олександрівна

спеціаліст першої категорії

спеціаліст вищої категорії

Українець Г.М.

Коросташивець Ю.Г.

15.              

Полуда Вікторія Володимирівна

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

Ревенко Т.С.

16.              

Сакун Оксана Олександрівна

спеціаліст вищої категорії

спеціаліст вищої категорії

Коросташивець Ю.Г.

17.              

Сасімова Вікторія Вікторівна

спеціаліст вищої категорії

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

Хворельник В.В.

Клименко І.М.

18.              

Сокальська Юлія Олександрівна

спеціаліст вищої категорії

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

Яковенко М.А.

Клименко І.М.

19.              

Тимофєєв Володимир Анатолійович

спеціаліст першої категорії

спеціаліст вищої категорії

Котенко Т.Г.

Садова Н.В.

20.              

Шевчук Євгенія Олександрівна

спеціаліст вищої категорії

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

Хворельник В.В.

Красавцева Л.Ю.

21.              

Яблонський Віктор Геннадійович

спеціаліст першої категорії (КУТЕП)

спеціаліст вищої категорії

Безукладніков Ю.О.

Садова Н.В.

 

 

Секретар атестаційної комісії                                                                   Т.А.Дьорова

 

 

Затверджую

Голова атестаційної комісії

         _____         А.Т. Матвієнко

 

                   Графік проведення засідань атестаційної комісії коледжу

Засідання 2

Дата: 26.03.2019

Час: 13:30

Аудиторія 201

п/п

Прізвище, імя, по батьковій викладача

Категорія, яку має

Категорія, яка планується

Експерт

1.                  

Божко Сергій Анатолійович

спеціаліст вищої категорії, кандидат наук

спеціаліст вищої категорії

Артеменко О.І.

2.                  

Бухал Анатолій Миколайович

спеціаліст вищої категорії

спеціаліст вищої категорії

Артеменко Н.І.

3.                  

Денисова Олена Миколаївна

спеціаліст вищої категорії

спеціаліст вищої категорії

Дехтяр В.Д.

4.                  

Діденко Тамара Леонідівна

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

Дехтяр В.Д.

5.                 Дж

Джгуташвілі Наталія Миколаївна

спеціаліст першої категорії

спеціаліст вищої категорії

Горбань В.І.

Ревенко Т.С.

6.                  

Жданова Аліна Олексіївна

спеціаліст першої категорії

спеціаліст вищої категорії

Дьорова Т.А.

Ревенко Т.С.

7.                  

Канічковська Тамара Іванівна

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

Дехтяр В.Д.

8.                 Ке

Кертуцький Володимир Йосипович

спеціаліст вищої категорії

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

Яковенко М.А.

Артеменко Н.І.

9.                  

Кравцова Людмила Іванівна

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

Тесленко О.А.

10.              

Літовка-Деменіна Світлана Григорівна

спеціаліст вищої категорії, кандидат наук

спеціаліст вищої категорії

Котенко Т.Г.

Дехтяр В.Д.

11.              

Обремська Світлана Юріївна

спеціаліст вищої категорії

спеціаліст вищої категорії

Тесленко О.А.

12.              

Оружа Тетяна Антонівна

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

Красавцева Л.Ю.

 

13.              

Паленко Людмила Деомидівна

спеціаліст другої категорії

спеціаліст першої категорії

Ревенко Т.С.

14.              

Полозова Дарина Володимирівна

спеціаліст вищої категорії

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

Безукладніков Ю.О.

Артеменко О.І.

15.              

Пушкарьова Неллі Володимирівна

спеціаліст вищої категорії

спеціаліст вищої категорії

Красавцева Л.Ю.

16.              

Радіонова Наталія Олегівна

спеціаліст

спеціаліст другої категорії

Дехтяр В.Д.

17.              

Семенець Ольга Анатоліївна

спеціаліст другої категорії

спеціаліст першої категорії

Тесленко О.А.

18.              

Федорова Олександра Петрівна

спеціаліст вищої категорії

спеціаліст вищої категорії

Ревенко Т.С.

19.              

Хрущ Лариса Анатоліївна

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

 спеціаліст вищої категорії, викладач методист

Красавцева Л.Ю.

20.              

Юша Наталія Миколаївна

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

Тесленко О.А.

 

 

Секретар атестаційної комісії                                                                   Т.А.Дьорова

 

Log in