Новини

Оплата за навчання Важливо

Деталі:

  • Дата та час: 
  • Місце: КТГГ

У зв`язку зі зміною банківських реквізитів з 01 січня 2019 року, просимо здійснювати оплату за навчання та проживання в гуртожитку за старими реквізитами до 31 грудня 2018 року.

З 01 січня 2019 просимо припинити оплату за навчання та проживання в гуртожитку до моменту відкриття нових рахунків, про які буде повідомлено додатково.

Детальніше...

140-річчю від дня народження українського поета Олександра Олеся

12 грудня студентами  11-ГРС/ГО та 11- ХТ  груп разом із викладачами української мови та літератури  Обремською С. Ю. та Ільчук  В. Р. було проведено захід, присвячений 140-річчю від дня народження українського поета Олександра Олеся – лірика, поета поезії серця. Присутні поринули у справжнє свято краси кохання і природи, перейнялися долею рідного краю, надією і вірою, адже  чарівним словом поета висловлювалися найсвітліші людські почуття.

Детальніше...

Тиждень іноземної мови

      З 26 по 30 листопада  у Київському державному коледжі туризму та готельного господарства викладачами циклових комісій іноземних мов та іноземних мов за професійним спрямуванням були проведені заходи до тижня іноземної мови.

Детальніше...

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА Важливо

Деталі:

  • Дата та час: 
  • Місце: КТГГ

В рамках Всеукраїнського тижня права, який проводиться в Україні з 10 по 16 грудня 2018 року, на відділенні «Правознавство» заплановані тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру.

Детальніше...

Районі змагання з настільного тенісу Важливо

Деталі:

  • Дата та час:  12:00
  • Місце: КТГГ

12 грудня 2018 року в спортивній залі КТГГ відбудуться районі змагання на першість Дніпровського району з настільного тенісу. Запрошуємо всіх бажаючих підтримати збірну коледжу.

Детальніше...

Наше культурне дозвілля...

25 листопада группа 32 ГРС(РО) разом з куратором Попович Інною Миколаївною, відвідали Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України та побували на виставі «Хаос». Вистава дуже сподобалась - всі були в захваті!

Попович Єлизавета, студентка 32 ГРС(РО)

Детальніше...

Log in