Студентські будні

Квест «Непосидючі студенти» для 31-Т групи

Ще у Стародавньому Римі студентами називали будь-яких осіб, зайнятих процесом пізнання.

Справжній студент знає всі таємниці столиці, найсмачніші ресторанчики та кав’ярні, найкоротший шлях від пункту «A» до пункту «Б». У п’ятницю з нагоди Міжнародного дня студента туристична фірма «Кутеп-тур» в особі Шевчук Є.О. та наш куратор, Клименко І.М., привітали нас цікавим квестом!

Під час виконання завдань ми розповідали свої цікаві студентські історії, жартували, співали улюблені пісні, пригадували викладачів, виконували фізичні вправи, ділились своїми планами на майбутнє і, звісно, досліджували нові цікаві об’єкти – мініатюрні символи Києва.

У нас була чудова можливість дізнатись рідне місто краще! Ми круто провели час та звертали увагу на те, що тяжко помітити у повсякденному житті. Родзинкою квесту стало те, що усі локації містили у собі щось дрібненьке… Маленький трамвай на фасаді, крихітний фонтан при вході у ресторан та інше.

Хоч погода була і морозною, але нам було дуже спекотно! Коли ми прибігли на фініш, емоції переповнювали!

Призові місця розподілились наступним чином:

І місце посіла команда «Мрійники». Капітан команди - Даніш Марія. Команда: Куницький Владислав, Запорожан Людмила, Шуплик Анастасія та Матушевич Єлизавета.

ІІ місце посіла команда «Київські батяри». Капітан команди – Васильєва Уляна. Команда: Соколовська Єкатерина, Волков Ярослав, Божко Анастасія, Лозович Ілля, Творовський Сергій.

ІІІ місце команда «Компетентні студенти». Капітан – Чужма Анастасія. Команда: Коротеєва Вікторія, Івко Марія, Житнецька Тетяна, Березовська Аліна, Овчаренко Юлія.

Ми, студенти 31 групи спеціальності «Туризм», завжди готові до нових відкриттів і з нетерпінням чекаємо нових пригод!!!

Студентка 31 групи

спеціальності «Туризм»

Даніш Марія

Log in