Лабораторії

Навчально-виробнича лабораторія «Туристична фірма»

Завантажити План роботи лабораторії "Туристична фірма" Навчально-виробнича лабораторія «Туристична фірма» була створена в 2001 році на базі Київського технікуму готельного господарства. Основними завданнями «Навчально-виробничої лабораторії  «Туристична фірма» є підвищення якості навчання студентів; сприяння професійному становленню студентів, формування у них культури поведінки, естетичного смаку, любові до обраної професії; відпрацювання із студентами умінь і навичок по прийому, обслуговуванню туристів на модельних робочих місцях лабораторії та вирішення ними реальних ситуацій; впровадження нових технологій та прогресивних форм обслуговування в практичному навчанні.

 

За участі студентів-практикантів були розроблені нові маршрути по м. Києву («Сучасні пам’ятники Києва», «Невідомими вулицями Києва»), були організовані поїздки до м. Чернівці, м. Біла Церква, м. Переяслав Хмельницький, м. Житомир, гастрономічний тур до м. Сімферополь, м. Одеса, м. Львів, м. Ужгород, м. Кам’янець-Подільський, Мукачеве, Умань.

НВЛ проводяться пішохідні екскурсії по м. Києву. Також за ініціативою лабораторії організовуються унікальні екскурсії до музею київського метрополітену, музею авіації, меморіального комплексу «Музей голодомору», також були організовані наступні групові поїздки: «Коротка подорож до Європи» (Угорщина, Австрія), «Казки про Угорщину» (Угорщина, Словаччина, Австрія), «Ексклюзивний тур до Санкт-Петербургу».

А в жовтні 2013 р. була організована перша, за всю історію Незалежної України, екскурсія до аеропорту «Бориспіль», яка була присвячена «Дню авіадиспетчера». Студенти мали можливість на власні очі ознайомитися з роботою авіадиспетчера та його робочим місцем, відвідали музей та панорами аеропортів «Бориспіль» та «Київ».

Особливу увагу Навчально-виробнича лабораторія «Туристична фірма» приділяє інформаційним технологіям в туризмі.

Таким чином, практична підготовка фахівців сфери туризму є важливою складовою туристичної освіти. Практична діяльність наближує студентів до реальних умов функціонування туристичної фірми, дозволяючи їм оволодіти професійними уміннями та навичками, розвити управлінські та організаторські здібності.

Log in