Студентські будні

Стажування здобувачів освіти

0
Всього

Київська школа державного управління імені Сергія Нижного – це неурядовий, некомерційний проект професійної підготовки політиків та державних службовців.

КШДУ ім.Сергія Нижного має програму навчання «Помічник-консультант  народних депутатів України», який передбачає 2 дні лекцій від народних депутатів, політтехнологів, радників та помічників народних депутатів з питань законодавчої роботи, політичної орієнтації та політичного менеджменту.

Також програма навчання передбачає 2 тижні стажування у Кабінеті Міністрів України, політичних партіях, PR-агентствах та Верховній Раді України.

КШДУ ім. Сергія Нижного надає можливість 2 найкращим здобувачам першого (бакалаврського) рівня Київського фахового коледжу Отрадна Марії та Олешко Лілії, безкоштовно пройти програму навчання «Курс помічник-консультант», та отримати теоритичний та практичний досвід  в політичній сфері.

Детальніше про програму навчання «Помічник-консультант народного депутата України» та діяльність КШДУ ім.Сергія Нижного, за посиланням – kspa.com.ua.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Log in

0
Всього