Студентські будні

Правова година приурочена до 25-річниці прийняття конституції

0
Всього


24 червня 2021 року в стінах нашого коледжу була проведена година права приурочена до 25-річниці прийняття Конституції України на тему: «Конституція – основний закон кожної демократичної держави».

Метою правової години було розповісти здобувачам освіти про історію створення Конституції України, основні її засади; виховувати почуття патріотизму, поваги до основного закону України, любові до своєї держави.

28 червня цього року Україна відзначатиме 25-ту річницю Конституції, головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян.

Захід відбувався за участі здобувачів освіти спеціальності «Право». Студенти розкривали своє бачення ролі Конституції в нашому житті, дискутували між собою і знаходили шляхи їх вирішення.

Організаторами заходу виступили Бобокал Олена Миколаївна та Кучак Олена Євгеніївна.

Кожен з нас має розуміти, що носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими органами.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Log in

0
Всього