Студентські будні

Практика «Вступ до фаху» для студентів 1 курсу спеціальності ПТБД.

0
Всього

Процес підготовки компетентних фахівців та сучасні запити суспільства істотно підвищують рівень вимог до майбутніх підприємців, змінюють зміст і структуру завдань, які студент має вирішувати самостійно.

 Навчальна практика «Вступ до фаху» – це ознайомча практика, яка проводиться для студентів перших курсів у формах тренінгів, семінарів, презентацій, майстер-класів, квестів, екскурсій на підприємства, бесід зі співробітникам підприємств тощо.

Тематичний план практики «Вступ до фаху».

31 травня студенти 11 та 12 ПТБД груп знайомились з випускницею 2020 року Кабан Катериною, яка працює менеджером по персоналу в інтернет-магазині ЯКАБУ; проходили анкетування «Діагностика професійної спрямованості студентів», викладачі циклової комісії презентували відео «Професійний зміст спеціальності ПТБД».

01 червня студенти ознайомились із творчими проєктами «Студентський стартап – 2021» та виступами студентів спеціальності на Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Актуальні питання туризму, сфери гостинності, обліку, фінансів та підприємництва в умовах інтеграційних та глобалізаційних процесів».

02 червня викладач Шевеля Галина Іванівна проводила майстер-клас   «Оцінка якості кондитерських виробів», а викладач

Федорова Олександра Петрівна  проводила заняття – тренінг  «Тайм-менеджмент для студентів: вчитися, працювати, відпочивати».

Викладач Літовка- Деменіна Світлана Григорівна ознайомила студентів з провідними торговельними мережами м. Києва – базами практичного навчання студентів спеціальності.

03червня викладачі циклової комісії ПТБД проводили практичне заняття  - екскурсію:  знайомство з досвідом роботи  торговельної  мережі  «Сільпо», що знаходиться за адресою проспект Степана Бандери, 36, Київ – Це не лише найбільший, але й найсучасніший дизайнерський супермаркет мережі з площею торгового залу 5766,2 кв. м. (загальна площа 9000 кв.м.). 

Це гастрономічні простори з професійними відкрими кухнями з високим рівнем сервісу, на чолі яких стоїть бренд-шеф Марко Черветті.  

Проводили екскурсію студентам керуючий магазином Сільпо Олександр Іванович та HeadHunter Євгенія Фастовець.

04 червня Викладач Хуторна Світлана Григорівна проводила практичне заняття з фінансової  грамотності студентів.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Log in

0
Всього