Студентські будні

Похід до квест кімнати групи 22грс

0
Всього

8.10.2020 Похмурого четверга, ми студенти 22 ГРС(ГО) групи разом з нашим куратором Поповою Оленою Володимирівною, відвідали квест-рум від «Puzzle» на ст. м. Позняки. 

Ми розділившись на дві команди, побували у зовсім інших світах. Одна команда йшла в кімнату під назвою «Таємна особистість». Кімната про те ,як   протилежні особи в кримінальному світі повинні об’єднатись аби вибратись. Переповідати всі секрети цієї кімнати я звичайно вам не буду, але скажу одне, при вході в кімнату ви попадете в окови наручників, а на вашу голову одягнуть мішок, тому будьте готові.

Інша команда потрапила в квест під назвою «Орігамі». Історія розказує нам про незвичайне вбивство дівчинки на власний день народження і лише дізнавшись правду ви зможете вийти з її будинку. Приміщення вражає своєю таємничістю. Секрети проходження кімнати я вам не викладу, але скажу що треба буде навчитись складати орігамі власними ручками. 

Мені не вистачить слів аби передати усі наші емоції. Це дійсно було незабутньо. Сам тільки інтер’єр чого коштує, не кажучи про всі завдання, які були не такі вже й легкі, а деякі навіть моторошні. Але з впевненістю можу сказати що ці квести  дуже круті і варті вашої уваги. 

Після купи отриманих незабутніх емоцій ми направились в «Mister cat» посмакувати їжею та провести час з нашим куратором у приємній обстановці. Їли піцу та ділились спільними враженнями від проходження квесту.

Цей день ввійде в історію нашої групи, як день коли ми в умовах карантину, отримали купу крутих емоцій, не покидаючи межі міста. Нам так сподобалось, тому ми вирішили, що тепер проходження квестів стає нашою традицією.

Звичайно, ми не забували дотримуватись правил соціальної дистанції, регулярно обробляли руки, а також не забували про захисні маски. Ми закликаємо вас не забувати про ці прості правила.

Студентка 22ГРС(ГО) групи, Тищенко Марія Михайлівна.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Log in

0
Всього