Студентські будні

Екскурсія 22-ХТ

0
Всього

14 жовтня студенти групи 22-ХТ разом з куратором Петрук Юлією Леонідівною розпочали позаурочний шлях з пішої прогулянки-екскурсії Місцями історичного Києва.

Київ – велике красиве місто, яке неможливо повністю вивчити за короткий термін. Але іноді буває так, що часу замало, а побачити кортить по максимуму, й при цьому не користуватися громадським транспортом без особливої необхідності.

Верхнє місто чи Старий Київ – самий центр столиці і пішохідну прогулянку центром ідеально починати з Володимирського собору на бульварі Тараса Шевченка.

Але спочатку ми все ж таки завернули до одного з найпрестижніших готелів міста - Hilton Hotels & Resorts. Адже в цьому готелі студенти 22-ХТ групи зможуть в майбутньому проходити практику. Нам дозволили зайти в середину  і навіть краєм ока заглянути до ресторану.

Далі прогулянку розпочали як і планували з Володимирського собору, який заслуговує не тільки на те, щоб сфотографуватись на його фоні, але й того, щоб увійти всередину – насолодитися красивим церковним оздобленням в стилі 9-го століття.

На тому ж бульварі далі по дорозі красується Червоний корпус Університету імені Тараса Шевченка, який і був названий в 1939 році на честь Т.Г. Шевченко.

Біля Університету ми мали можливість побачити початок Маршу на день захисника України. Біля пам'ятника Тарасу Шевченку зібрались тисячі людей, щоб взяти участь у марші УПА.

Ми продовжили свій оглядовий шлях до Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г.Шевченка. Незважаючи на свою відносно коротку історію, театр здобув визнання далеко за межами України.

І якщо Київський оперний театр – відносно молодий пам’ятник архітектури, то Золоті ворота, які заслуговують статусу візитною картки Києва, нагадають вам про далекі часи правління князя Ярослава Мудрого, за якого їх і було зведено.

Після знайомства із Софійським собором на вас чекає неймовірно красивий Михайлівський монастир.

Закінчивши огляд церковної архітектури, починаємо рухатись в бік Андріївського узвозу, зазернувши на Пейзажну Алею – де відкривається неймовірний вид на Подол, де можна побачити фундамент першої кам’яної церкви Київської Русі – Десятинної церкви, полюбуватися на 300-річну липу Петра Могили.

Андріївська церква – один з найкрасивіших київських храмів з фантастичними панорамами.

Далі Андріївський узвіз відтворює мальовничу картину: вулиця змійкою сповзає з «Княжого Граду» на торгово-ремісничий Поділ, спускаючись можна побачити безліч цікавих і історичних споруд -  будинок Булгакова, «Замок Річарда Левове Серце», картини, малюнки, старовинні речі.

Ось ми вже в нижній частині історичного центра міста – Подолі, де також є безліч цікавих, історичних місць.

Подорожуйте Києвомце неймовірно гарне місто!

Куратор Петрук Ю.Л.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Log in

0
Всього