Студентські будні

Літературно-меморіальний музей М. Булгакова 

0
Всього

20 лютого 2020 року  студенти 11-12 ПВ та 11-Т груп  під керівництвом Кравцової Л.І., Кучак О.Є. переглянули експозицію Літературно-меморіального музею М. Булгакова.

У колекції  цінні фото київського періоду, листи М. Булгакова, його особисті речі: малюнки, книги з автографами, окуляри, попільнички, олівець, колекція метеликів, пасхальне яйце, заповіт дружині, фотопортрети Булгакова, щоденники, машинописні варіанти його творів з правками, всі прижиттєві видання, програмки прижиттєвих вистав та велика бібліотека до 4000 видань, серед яких є видання на 36 мовах.

Вразило те, що в музеї майже все білого кольору, а найбільше - містичне дзеркало. На перший погляд, це просто дзеркало. Але варто лише екскурсоводу вимкнути світло, а нам заглянути в це дзеркало, як воно перетворилося  у вікно, де є ще одна, мабуть,  наймістичніша кімната цього будинку. Коли дивишся в нього, то не  можеш зрозуміти. Як це так. Це ж не дзеркало, а кімната, і не просто кімната, там все рухається. Цю кімнату називають «п’ятий вимір»

У музеї можна пройти через стіну, потрапити в «нехорошу» квартиру,  почути бій годинника, поринути в атмосферу  родини Турбіних і відчути пульс історії сім’ї Булгакових.

Голова студради

Відділення бакалаврату Яна Бардадим                                                

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Log in

0
Всього