Студентські будні

Відвідування інтерактивної виставки Ukraine WOW

18 грудня 21-ПВ група зі своїм куратором Кришин Л. М. та викладачем Бобокал О. М.відвідали інтерактивну виставку «Ukraine WOW».

Студенти переконалися в тому, наскільки Україна «вау», познайомившись з її географією, промисловістю, історією, культурою завдяки безлічі інсталяцій, інтерактивів. Побачили унікальні експонати, зібрані з усієї України - від останнього автопортрета Казимира Малевича до скульптур Олександра Архипенка.

Також тут можна відправитися в подорож по нескінченному Рибальського мосту, політати над озером Синевир і урочищем "Каскади", побачити Київ з висоти Батьківщини-матері, проїхатися в поїзді в кабіні машиніста, прогулятися по оновленому Невицькому замку і відвідати "дев'ятку" - найбільшу доменну піч Європи. А ще забратися в купе з допомогою технології Kinect і озвучити мультфільм про видатних українців.

Дякуємо викладачам за прекрасну можливість побачити унікальні експонати, відправитись у віртуальну реальність, поповнити свої знання про Україну. Це було цікаво, пізнавально, креативно та патріотично.

Староста 21-ПВ

Писанко Анастасія

Log in