Студентські будні

Куратор - людина, яка мотивує

Куратор - це людина, яка організовує систему відносин через різноманітні види виховної діяльності академічної групи, створює умови для саморозвитку кожного студента. ( дякую гугл за інформацію)
Куратор - людина, яка мотивує
Але у моєму випадку куратор - це не лише контроль і виховання студентів. Це людина, яка дає поштовх рухатися вперед, допомагає у вирішенні найскладніших питань і та, з ким можна просто поговорити.
Вона авторитет для групи, їй хочеться довіряти і відкриватись. Куратор - це приклад для кожного з нас. Вона успішна, досягає своєї цілі і завжди посміхається. Нам вистачає однієї ідеї, розмови чи поради, після якої хочеться досягти вершини і показати, що ти можеш все.
Ми багато подорожуємо і в свою скарбничку додали ще чотири країни: Естонію, Швецію, Фінляндію та Латвію. Незважаючи на те, що ми знайомі так мало часу, ми завжди разом, підтримуємо один одного та отримуємо задоволення від спілкування. 
Дякую, Євгеніє Олександрівно, що не боїтеся подорожувати з нами і відкривати нам цей незнаний світ. Після кожної поїздки я ніби занурююсь в море натхнення і мотивації. 
Бажаю всім таких прекрасних людей.

 31Т - Кошіль Ірина

Log in