Студентські будні

Подорож-винагорода до Букського каньйону

Висловлюємо неймовірну подяку від студентів 21-Т групи студентському Профкому коледжу, що мотивує нас боротися за звання кращої академічної групи. Нам пощастило бути однією з кращих, тож нагородою для нас була подорож в будь-яке місто України.

Ми обрали каньйон Буки та кінну ферму в Жашкові. Подорож до каньйону  була обрана  одноголосно за пропозицією нашого улюбленого куратора  Шевчук Євгенії Олександрівни.

Дорога була довгою, але нам це було до вподоби, тому що це додало часу побути разом.

Приїхавши у Буки, ми були в захваті від  неосяжної  краси цього місця! Скоріш побігли долати всі найскладніші дороги, бо для 21-Т немає легких шляхів. Нас очікували високі камені, перехід через річку, сміх та веселощі. Дехто з нас вже був повністю мокрий, хтось наполовину. А наші герої-хлопці допомагали у подоланні перешкод та переходити по річці. Цей шлях пробуджував командний дух. Каньйон вражав своїми розмірами, красою та недосяжністю. Після наших пригод ми вирушили до ферми, де мали змогу побачити «дитячий садок» коней! Ця подорож додала нам ще більше любові до України та зробила нас ще сильнішою та дружньою групою.

Дякуємо!

Староста 21-Т групи

Хомасурідзе Марія

Log in