Студентські будні

Справжні чоловіки грають у футбол

26 листопада в  коледжі відбувся футбольний матч між командами:  збірна викладачів – збірна студентів, головний арбітр - Бухал А.М.

На початку матчу перевагу в грі мала збірна викладачів, яка і  відкрила рахунок забивши гол з пенальті, але згодом збірна студентів зрівняла рахунок забивши гол з далекої  відстані. В другому таймі матчу перевагу в грі та рахунку мала збірна студентів, яка періодично створювала небезпечні моменти біля воріт збірної викладачів, які натомість створювали моменти під час гострих атак.

Футболісти двох збірних настільки захопились грою, що забажали провести між собою додатковий третій тайм гри, який всупереч втомленості гравців, став не менш видовищним за попередні.

Остаточний рахунок футбольного матчу: збірна викладачів - збірна студентів 3:6 на користь молодих футболістів.

Загалом дану спортивну подію відвідало близько 100 глядачів, які дуже щиро та віддано підтримували обрану збірну. На футбольному майданчику вирували емоції та гарна спортивна атмосфера. Ця подія показала,  яку зацікавленість до спорту в нашому коледжі мають викладачі та студенти навчального закладу.

Під час нагородження учасників матчу, обидві збірні домовились провести між собою в майбутньому матчі з баскетболу та волейболу.