Студентські будні

Туристи в Чернігові

0
Всього

Чернігів – одне з найстародавніших міст України, розташоване на високому березі Десни.  Тому у цей невеликий затишний обласний центр на півночі України вирішили завітати студенти 11-Т і 12-Т зі своїми кураторами Горбань В.І та Петренко Л. М.

Багатовікова історія Чернігова збереглась до наших днів в унікальних пам’ятках архітектури і мистецтва, книгах і документах, речах і фотографіях.

Спочатку зустрів нас Чернігівський Вал або ж Чернігівський Дитинець — центральна укріплена частина Чернігова. На території Дитинця ми відвідали Спасо-Преображенський собор, будинки Чернігівської чоловічої  та жіночої гімназій, а також побачили пам’ятники Т.Шевченку та І.Мазепі. Не могли оминути  Катерининську церкву – окрасу міста. Прогулялися гарматною алеєю, Болдіними горами та помилувалися чудовими видами на місто.

Були ми в Троїцькому соборі, а також в головній родзинці міста – Іллінській церкві з комплексом Антонієвих печер. Не побувати тут, значить не бути у Чернігові взагалі!

Ми мали змогу прогулятися головною площею міста та завітати до атмосферних кафе і кав’ярень.

Чернігів є ідеальним для одноденних поїздок-прогулянок з Києва. Ми отримали масу позитивних емоцій, спогадів та гарних фотографій. Це була наша перша спільна поїздка – і вона дуже сподобалася! Щиро дякуємо кураторам за організацію поїздки!

Студентка 11 – Т групи Лисенко Катерина

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Log in

0
Всього