Студентські будні

Тиждень іноземної мови

З 14 по 17 травня 2018 року у коледжі викладачами циклової комісії іноземних мов були проведені заходи, присвячені Тижню іноземної мови

14 травня викладачами англійської мови Білобровою Ю.О. та Батеньовою І.Г. за участі студентів 11 групи спеціальності «Облік та оподаткування» була проведена вікторина на тему «Welcome to Ukraine», під час якої ми змогли дізнатися багато нового про нашу неньку -Україну.

15 травня викладач англійської мови Бондаренко І.В. разом з групою 21 ПТБД англійською мовою підготували нам невеличкий екскурс в історію створення та розвиток грошей. Всі бажаючі змогли віртуально ознайомитися з грошовими одиницями світу.

16 травня групи 11 Т та 11 ГО разом з викладачем англійської мови Сокальською Ю.О. брали участь у квесті «How do you know English». Перемогу отримали студенти групи 11 ГО. Вітаємо!

17 травня студенти I та II - х курсів усіх спеціальностей коледжу разом з викладачами іноземних мов Сокальською Ю.О., Волковою Ю.О. та Сасімовою В.В. підготували концертну програму, в якій талановита молодь нашого коледжу співали пісні та декламували вірші англійською мовою, а також продемонстрували свої театральні здібності.

Наприкінці концерту заступник директора коледжу у з виховної роботи Денисова О.М. разом з головою циклової комісії іноземних мов Кришин Л.М. нагородили переможців олімпіади з іноземної мови та учасників тижня іноземної мови грамотами та пам’ятними подарунками.
У холі нашого коледжу була проведена виставка стіннівок, які підготували студенти. Найкращі роботи: Баранов Максим 11 Т, Кравцова Дар’я 12 ГО, Дудко Павло 12 ГО.

Отже, по результатах проведених заходів можна зробити висновок, що у наш час з'являється все більше і більше охочих знати іноземні мови. Вони розуміють важливість їх вивчення. Вони не вважають це прагнення лише даниною моді, а замислюються про ті переваги, які дає знання іноземних мов культурній людині.

Вивчення будь-якої іноземної мови розкриває перед нами нові можливості, робить багатшим наш духовний світ. Володіючи іноземною мовою, людина автоматично переходить на вищий соціальний ступінь, оскільки стає конкурентоспроможним претендентом на високооплачувану посаду.

Висловлюю вдячність усім викладачам циклової комісії, які з усією відповідальністю ставляться до виконання своїх обов’язків та своїм прикладом заохочують молодь до вивчення іноземних мов.

Голова циклової комісії іноземних мов  Кришин Л.М.

   

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Log in