Студентські будні

Круглий стіл « Конституція України - основа української державності :

Круглий стіл

« Конституція України - основа української державності :

від гетьманських часів до проголошення незалежності України».

У наш час одним із найважливіших завдань  української освіти є національно-патріотичне виховання, формування у студентів чіткого розуміння своїх обов’язків, прав та свобод. З цією метою комісія соціально-гуманітарних дисциплін 23 червня 2023 р. провела круглий стіл « Конституція України - основа української державності : від гетьманських часів до проголошення незалежності України».

Круглий стіл розпочав заступник директора з навчально-методичної роботи Яковенко М.А.

В ході зустрічі викладачі комісії простежили шляхи зародження та розвитку української державності, етапи становлення Конституції України, поєднали історико-політичну пам’ять з сучасними подіями, що переживає нині Україна .

Учасники круглого столу обговорили, узагальнили свій досвід національно-патріотичного виховання, визначили основні напрямки його активізації.

Відбулися плідні дискусії щодо актуальних проблем дієвості студентського самоврядування, вміння та бажання відстоювати свої   права та свободи.

У підсумку було наголошено на необхідності активізувати національно-патріотичне виховання, більше уваги приділяти питанням студентського самоврядування, розвитку структур громадянського суспільства.

Погодили рішення продовжити практику проведення підсумкових круглих столів.

Голова комісії

соціально-гуманітарних дисциплін

Тетяна ГАВРИК

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Log in