Лабораторії

Навчальна лабораторія «Навчальний бар»

Завантажити План роботи лабораторії "Навчальний бар"

Іщенко Юлія Миколаївна Зав.лабораторії. Спеціаліст першої категорії.

Іщенко Юлія Миколаївна Зав.лабораторії. Спеціаліст першої категорії.

Навчальна лабораторія «Навчальний бар» є структурним підрозділом Київського державного коледжу туризму та готельного господарства.

Лабораторія створена на базі відділення «Ресторанного господарства».  Головним завданням лабораторії «Навчальний бар» є одержання студентами початкових навичок в роботі за обраною спеціальністю. В своєму розпорядженні лабораторія має все необхідне сучасне обладнання для вдосконалення та випробування на практиці студентами раніше набутих теоретичних знань.

Лабораторія приймає активну участь в організації навчально-виховної роботи. Так на базі навчальної лабораторії проводяться такі заходи, як: творчі вечори «Вечорниці» та «Вечір десертів», відкриті уроки , круглі столи, діє гурток «Напої світу», лабораторія приймає активну участь у підготовці студентів до міжнародного конкурсу барменів «EUROCUP», який щорічно проходить в м. Пряшів (Словаччина).

Основними функціями лабораторії є:

  • Проведення практичних занять в лабораторії, яка підготовлена до виробничої діяльності.
  • Забезпечення базової підготовки  спеціалістів, практичного  навчання студентів  відповідно до навчальних планів та програм.
  • Сприяння професійному становленню  студентів, формування в них культурних рис поведінки, естетичного смаку до обраної професії.
  • Надання можливості набути необхідну базу професійних умінь та навичок для використання в практичній роботі.
  • Надавати можливість отримати необхідні знання про систему та теорію  побудови коктейлів, змішаних напоїв, про технологію та техніку приготування барної продукції  відповідно до типу та класу  обслуговування барів.
  • Впровадження нових технологій та прогресивних форм обслуговування  в практичному значенні.

Log in