Студентські будні

Підведення підсумків роботи циклових комісій іноземних мов та іноземних мов за професійним спрямуванням за 2018-19 н.р.

23 квітня 2019 року  викладачі циклових комісій іноземних мов та іноземних мов за професійним спрямуванням разом зі своїми студентами підводили підсумки роботи комісій за 2018-19 навчальні роки.

В програмі був святковий концерт під час якого студенти всіх спеціальностей та різних курсів іноземними мовами (англійською, німецькою та французькими) демонстрували свої досягнення та надбання, які вони здобули за рік. А саме: перемоги в міських конкурсах та конференціях; в олімпіаді з іноземних мов, в студентській науково-практичній конференції, у фестивалі художньої самодіяльності іноземними мовами, у конкурсі власних віршів іноземною мовою.

Голови циклових комісій іноземних мов та іноземних мов за професійним спрямуванням Кришин Л.М., Жарко О.О. урочисто нагородили грамотами, подяками та солодкими подарунками, які люб’язно надав нам студентський профком в особі Трофименко Т.В,  найкращих знавців іноземних мов.

Дякую всім викладачам іноземних мов за плідну працю, а студентам бажаю творчої наснаги та ще більших здобутків у вивченні іноземних мов.

 

Голова циклової комісії                                                         Кришин Л.М.

іноземних мов

Log in