Студентські будні

Тиждень іноземної мови

      З 26 по 30 листопада  у Київському державному коледжі туризму та готельного господарства викладачами циклових комісій іноземних мов та іноземних мов за професійним спрямуванням були проведені заходи до тижня іноземної мови.

      Заходи, присвячені тижню іноземної мови:    

      26.11.2018 р. – викладачі англійської мови Батеньова І.Г. та Білоброва Ю.О. разом зі студентами групи 31 ПТБД  підготували та провели міні-конференцію англійською мовою «Київ - ділова столиця України» (Business Review: Ukrainian Commercial Activity).

      27.11.2018 р. – студенти групи 21 ПВ разом з викладачем англійської мови Бондаренко І.В. запросили на чайну церемонію та за чаюванням ознайомили всіх охочих з історією виникнення різних видів чаю.

      28.11.2018 р. – голови циклових комісій іноземних мов та іноземних мов за професійним спрямуванням Кришин Л.М. та Жарко О.О. організували та провели «Фестиваль художньої самодіяльності» іноземними мовами серед студентів коледжів міста Києва.  У конкурсі брали участь представники з 20 коледжів міста. Всі вони підготували різні номери: пісні, танці та театральні постановки. Студенти нашого коледжу презентували дві театральні постанови: англійською мовою (викладач Сокальська Ю.О. разом зі студентами груп 11Т, 11ГО, 13ГО та 12 ХТ. Підготували «Попелюшка на новий лад»), французькою мовою (викладач Афоніна Н.А. та студенти груп 41ГО, 42ТО, 21ГРС(ГО) та 33Т презентували сценку «Ранкові спогади» за мотивами поезії Жака Превера). Яка талановита наша молодь!

      29.11.2018 р. – викладачі циклової комісії іноземних мов за професійним спрямуванням разом зі студентами 2-х, 3-х та 4-х курсів відділення «Туристичне та готельне обслуговування» підготували  презентації туристичних маршрутів та готелів на тему: «Україна туристична».   

     30.11.2018 р. – викладач англійської мови Сасімова В.В. та викладач барної справи Українець Г.М. спільно зі студентами групи 43 ХТ провели бінарне заняття на тему: «Довгі змішані напої». Студенти готували коктейлі, коментуючи процес приготування напоїв англійською мовою.

В 303 та 207 аудиторіях гуртожитку всі охочі могли переглянути фільми англійською, німецькою та французькою мовами та приєднатися до їх обговорення.

Протягом тижня у холі нашого коледжу була презентована виставка стіннівок, які підготували студенти коледжу. Всі бажаючі могли ознайомитися зі студентськими роботами.

      Отже, ми чітко бачимо, що у наш час з'являється все більше і більше охочих знати іноземні мови. Вони розуміють важливість їх вивчення. Молоді люди не вважають це прагнення лише даниною моді, а замислюються про ті переваги, які дає знання іноземних мов будь-якій культурній людині.

      Вивчення будь-якої іноземної мови розкриває перед нами нові можливості, робить багатшим наш духовний світ.

      Володіючи іноземною мовою, людина автоматично переходить на вищий соціальний ступінь, оскільки стає конкурентоспроможним претендентом на високооплачувану посаду.

      Висловлюємо вдячність усім викладачам циклових комісій, які з усією відповідальністю ставляться до виконання своїх обов’язків та своїм прикладом заохочують молодь до вивчення іноземних мов.

 

Голови циклових комісій                                                                                      

іноземних мов та іноземних мов за

професійним спрямуванням

Кришин Л.М.

Жарко О.О.

Фотогалерея

Log in