Студентські будні

Практика “ Вступ до фаху ”

Вже з року в рік студенти нашого коледжу можуть отримувати знання не лише на парах від своїх викладачів, а й здобувати інформацію відвідуючи спеціальні заходи, що організовує наш навчальний заклад.

Нещодавно пройшов перший тиждень практики “Вступ до фаху” для студентів спеціальності «Туризм»», а саме 21,22 ,23 груп.

В перший день студенти мали змогу поспілкуватися з директором нашого коледжу Матвієнко Анатолієм Тихоновичем, який розповів про особливості туризму як економічної галузі, перспективи розвитку туризму в Україні та світі; Безукладніковим Юрієм Олександровичем, який своєю промовою додав запалу та завзяття, адже його фрази доносять не лише те, що «Ми – найкращі», а й те, що наше призначення – «Дарувати людям радість»; Садова Наталія Володимирівна познайомила студентів з програмою практики на наступні дні та іншими видами практик, які передбачені навчальним планом. Завершувала перший день Вікуліна Юлія Миколаївна, яка, вже маючи досвід роботи на туристичному підприємстві, розказала про особливості роботи менеджера та поділилася власними секретами успіху.

У вівторок, 09.10.18, студенти відправились у автобусну екскурсію до музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини, що у Переяславі-Хмельницькому. Вся пішохідна екскурсія «музеєм під відкритим небом» тривала близько 2,5 годин проте, не зважаючи на втому і прохолоду, без вражень не залишився ніхто.

Третій день був дуже емоційно насиченим для студентів, адже день розпочався з презентації туристичної компанії «Інфлот Круїз енд Ферри Україна», яку представляв директор компанії Прядко Сергій Іванович. Він розповів про розвиток компанії та сучасну моду на круїзний туризм. Студенти ознайомилися з тенденціями круїзного ринку, круїзними регіонами світу, класами лайнерів та їх особливостями. Студенти найбільше зацікавилися можливістю проходження практики та співпраці з компанією «Інфлот Україна».

Наступним відбувся майстер-клас по проведенню пішохідної екскурсії «Старокиївська гора». Проводила його викладач англійської мови Сокальська Ю.О., теж фрагментарно екскурсія проводилася і англійською і це було незвично та цікаво.

Останній день практики був найбільш насиченим та інформативним. Розпочинала цей день Попович І.М. практичним заняттям, що визначало готовність студента до майбутньої професії та відкрило всі тонкощі етикету і поведінки у сфері туристичного бізнесу. Адже робота з людьми є дуже важкою та витонченою .

Наступною була зустріч з директором та представником компанії «Вітер Мандрів», суть якої полягала у донесенні до студентів думки та матеріалу того, що Україна є дуже яскравою та колоритною країною, яка може конкурувати на туристичному ринку, проте ми, як громадяни, не оцінюємо це як належне та самі не використовуємо її для пізнання.

Далі на студентів чекала презентація всесвітньо відомої туристичної компанії «TUI». Студенти надихнулися метою, а саме «створювати відпочинок, що робить людей щасливими» та девізом компанії – «Ви заслужили відпочинок, а ми довіру всього світу».

Завершила день Цись В.Г. практичним заняттям з досвіду організації закордонної практики - стажування студентів. Вона поділилась власним досвідом та дала деякі настанови і поради для майбутніх стажистів, а саме що варто підготувати заздалегідь та до чого бути готовим студентам, які планують виїхати на закордонну практику.

За час практики студенти знайомились також з роботою закладів розміщення. Ми відвідали такі готелі: «Раціотель», «Ібіс», «Хрещатик» та «Сіті», «Алфавіто».

В останній день практики «Вступ до фаху» директор коледжу Матвієнко А.Т. та заступник директора з навчально-виробничої роботи Безукладніков Ю.О. провели підсумкову дискусію на тему «Ваше бачення майбутньої професії». Студенти поділились власними думками та враженнями щодо першого тижня практики. Проте це лише початок нашого становлення у туристичній сфері.

Студенти 2-го курсу спеціальності «Туризм»м щиро дякують адміністрації КТГГ, працівникам відділу практики, всім гостям за організацію захоплюючих заходів у рамках навчальної практики.

Студентка  групи 21-Т

Ющенко Євгенія

Log in