Вибір мови Студентська територія Студентські будні У нас в гостях випускник коледжу, співробітник готелю InterContinental Kiev
У нас в гостях випускник коледжу, співробітник готелю InterContinental Kiev

08 листопада 2017 року на відділенні «Туристичного і готельного обслуговування» відбулась цікава подія.

Викладачами циклової комісії готельного обслуговування Земліною Юлією Володимирівною та Полудою Вікторією Володимирівною було організовано та проведено лекцію-бесіду на тему «Технологія роботи служби консьєржів у світовій практиці» для студентів 31 та 32 груп спеціальності «Готельне обслуговування» в рамках вивчення навчальної дисципліни  «Організація та технологія обслуговування в готелях». На лекцію було запрошено випускника Київського державного коледжу туризму та готельного господарства спеціальності «Готельне обслуговування», консьєржа готелю InterContinental Kiev Зінченка Дмитра Юрійовича.

Cтуденти ознайомились із історією професії консьєржа, завданнями та стандартами роботи служби консьєржів в готелі, діяльністю міжнародної організації консьєржів «Золоті ключі» Les Clefs d’Or.

Дякуємо нашому випускнику Зінченку Дмитру за цікаву змістовну інформацію та чекаємо на наступні зустрічі!

Кандидат педагогічних наук, доцент
Земліна Ю. В.

 

Рейтинговий список студентів зима
2017 / 2018 н.р.

До відома батьків та студентів!

У зв'язку з тим, що з 01.01.2018 року змінюються банківські реквізити коледжу, просимо Вас сплатити кошти за навчання та гуртожиток до 31.12.2017 року.

З 01.01.2018 року просимо Вас не здійснювати дані платежі, поки не з'явиться оголошення з новими реквізитами.

Дистанційне навчання


Київський державний коледж туризму та готельного господарства запрошує 
8-го лютого о 16.00 на День відкритих дверей!
(актова зала коледжу)
Консультації та запис на підготовчі курси до вступу в коледж
каб. 101 та за тел.
228-95-46, 543-13-03


ОГОЛОШЕННЯ!!!

Проходження атестації в Київському державному коледжі туризму та готельного господарства для визнання здобутих кваліфікацій, результатів навчання та періодів навчання в системі вищої освіти, здобутих на тимчасово окупованій території України після 20 лютого 2014 року. Детальніше...


До уваги випускників-молодших спеціалістів та загальноосвітніх шкіл!

Відповідно до наказу МОН № 95-л від 15.05.2017 року Київський державний коледж туризму отримав право здійснювати підготовку бакалаврів та починає набір на освітній рівень «бакалавр» за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа», галузь знань - 24 сфера обслуговування.

Телефон приймальної комісії: 228-95-46


vstup