Вибір мови Студентська територія Студентські будні Скажи це квітами! Флористика 2017
Скажи це квітами! Флористика 2017

Скажи це квітами!
(Патрік О'Кіф
девіз Американської асоціації флористів)

Квіти супроводжують людину усе її життя. Людство присвятило їм неймовірну кількість легенд, пісень, віршів та картин. Селекціонери постійно працюють над створенням нових сортів квітів, а полиці флористичних крамничок вражають фарбами, формами, тонкими ароматами ніжного і примхливого товару.

Земля сміється квітами!
(Ралф Уолдо Эмерсон)

Напевне, не має жодної країни в світі, яка б не використовувала квіти на офіційних і святкових заходах. Мистецтво роботи з квітами, створення композицій букетів потребує вишуканого художнього смаку, майстерності, фантазії та образної уяви. Відомо, що ставлення до квітів відображає рівень розвитку цивілізації та культури  суспільства.

Уквітів не буває буденних днів,
вони завжди виглядають святково.
(Малкольм де Шазаль)

Протягом трьох осінніх місяців у студентів 31 групи спеціальності «Організація обслуговування населення» тривала «гаряча» пора практичних робіт з навчальної дисципліни «Флористика». Традиційно так склалося, що сезон відкривають тематичні «Осінні букети» на основі гілок, плодів, трав та квітів з розкішних фарб золото-багряної осені.

Квіти – залишки раю на землі.
оанн Кронштадтський)

Цікавими для реалізації практичного завдання студентів, в рамках навчальної програми «Флористика», було створення ікебани, використовуючи мінімалістичні вихідні матеріали - скромну вазу, декілька гілочок та квітів, та бонсай — витвір споглядаючого розуму, який проникає в суть краси природи і втілює її неперевершеність в єдиному деревці.

А на завершення програми навчальної дисципліни студенти набували навичок виконання осінніх та різдвяних святкових вінків, які, безумовно, створюють передчуття різдвяних свят.

Там, де вироджуються квіти,  не може жити людина.
 (Гегель Г.Ф.)

Не може бути сумнівів у тому, що флористичні композиції привносять у наше життя те, що так складно піддається визначенню та залишається у кожної людини на рівні почуттів, емоцій та настрою.

Їх роль у сфері обслуговування не варто недооцінювати, і для кожного це буде щось своє: любов до природи, бажання досягти гармонії, естетичне задоволення, психологічне розвантаження та насолода.

Звичайно, я міг би обійтися й без квітів,
але вони допомагають  мені
зберегти повагу до самого себе,
тим самим доводять,
що я не скутий по руках
та ногах буденними клопотами.
 Вони свідчення моєї свободи.
(Рабіндранат Тагор)

Викладач комісії готельне та туристичне обслуговування
Ткаленко-Воробйова Олена Володимирівна

 

Рейтинговий список студентів зима
2017 / 2018 н.р.

До відома батьків та студентів!

У зв'язку з тим, що з 01.01.2018 року змінюються банківські реквізити коледжу, просимо Вас сплатити кошти за навчання та гуртожиток до 31.12.2017 року.

З 01.01.2018 року просимо Вас не здійснювати дані платежі, поки не з'явиться оголошення з новими реквізитами.

Дистанційне навчання


Київський державний коледж туризму та готельного господарства запрошує 
8-го лютого о 16.00 на День відкритих дверей!
(актова зала коледжу)
Консультації та запис на підготовчі курси до вступу в коледж
каб. 101 та за тел.
228-95-46, 543-13-03


ОГОЛОШЕННЯ!!!

Проходження атестації в Київському державному коледжі туризму та готельного господарства для визнання здобутих кваліфікацій, результатів навчання та періодів навчання в системі вищої освіти, здобутих на тимчасово окупованій території України після 20 лютого 2014 року. Детальніше...


До уваги випускників-молодших спеціалістів та загальноосвітніх шкіл!

Відповідно до наказу МОН № 95-л від 15.05.2017 року Київський державний коледж туризму отримав право здійснювати підготовку бакалаврів та починає набір на освітній рівень «бакалавр» за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа», галузь знань - 24 сфера обслуговування.

Телефон приймальної комісії: 228-95-46


vstup