Вибір мови Студентська територія Студентські будні Зустріч з викладачем Марком Харісоном
Зустріч з викладачем Марком Харісоном

07 листопада 2017 року за ініціативи голів циклових комісій іноземних мов та іноземних мов за професійним спрямуванням Кришин Л.М. та Жарко О.О., а також за підтримки компанії Dinternal-book та видавництва Pearson для студентів нашого коледжу було проведене заняття англійською мовою викладачем-носієм мови Марком Харісоном з британської компанії London School of English Group. Викладачі цієї школи – висококваліфіковані українці та іноземні фахівці, що мають міжнародні сертифікати з викладання англійської мови за комунікативною методикою.

Зі студентами коледжу було апробовано фрагмент заняття за новими підручниками Speak up з елементами дистанційного навчання. Слід відзначити, що наші студенти вільно спілкувалися з викладачем та активно виконували поставлені перед ними завдання.

Сподіваємось і надалі на спільну співпрацю з британською компанією London School of English Group .


Л.М. Кришин,
голова циклової комісії іноземних мов

О.О. Жарко,
голова циклової комісії іноземних мов за професійним спрямуванням

 

Рейтинговий список студентів зима
2017 / 2018 н.р.

До відома батьків та студентів!

У зв'язку з тим, що з 01.01.2018 року змінюються банківські реквізити коледжу, просимо Вас сплатити кошти за навчання та гуртожиток до 31.12.2017 року.

З 01.01.2018 року просимо Вас не здійснювати дані платежі, поки не з'явиться оголошення з новими реквізитами.

Дистанційне навчання


Київський державний коледж туризму та готельного господарства запрошує 
8-го лютого о 16.00 на День відкритих дверей!
(актова зала коледжу)
Консультації та запис на підготовчі курси до вступу в коледж
каб. 101 та за тел.
228-95-46, 543-13-03


ОГОЛОШЕННЯ!!!

Проходження атестації в Київському державному коледжі туризму та готельного господарства для визнання здобутих кваліфікацій, результатів навчання та періодів навчання в системі вищої освіти, здобутих на тимчасово окупованій території України після 20 лютого 2014 року. Детальніше...


До уваги випускників-молодших спеціалістів та загальноосвітніх шкіл!

Відповідно до наказу МОН № 95-л від 15.05.2017 року Київський державний коледж туризму отримав право здійснювати підготовку бакалаврів та починає набір на освітній рівень «бакалавр» за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа», галузь знань - 24 сфера обслуговування.

Телефон приймальної комісії: 228-95-46


vstup