КАРТА РЕФОРМ 2017

Процес  євроінтеграції  держави потребує проведення реформаторських дій.  На даний момент в українському суспільстві гостро постає питання щодо сутності вже прийнятих реформ та тих, які перебувають на  доопрацюванні.

У зв’язку з цими подіями та до Дня юриста студентами 41 та 42 груп відділення «Правознавство» 10 жовтня було проведено конференцію на тему: «Карта реформ 2017».

Відкривала конференцію голова циклової комісії правових дисциплін Коросташивець Юлія Григорівна, яка привітала всіх присутніх з Відкриттям Року Права, а також зазначила, що конференція присвячена вельми актуальним та гострим питанням, що постали перед країною на даний час і зумовили мету даного заходу.

Студенти-доповідачі (Кравченко Анастасія, Лебединець Анна, Мариненко Яна та Онашко Антоніна) розкрили зміст основних положень, а також виокремили позитивні та негативні аспекти таких реформ як: пенсійна, судова, медична та освітня.

Активна дискусія відбулася щодо освітньої та судової реформ, які безпосередньо пов’язані зі студентами-правниками.

Всі присутні мали змогу висловити свою думку та бачення наслідків  нововведень.

На заході були присутні заступник директора з виховної роботи Денисова Олена Миколаївна та завідуюча відділенням «Правознавство» Лейченко Людмила Миколаївна, які разом зі студентами  взяли участь в обговоренні питань, пов’язаних з реформуванням.

На завершення доповідачі зробили свій суб’єктивний висновок:

«З позицією влади в Україні щодо євроінтеграційних реформ ми, як студенти-юристи, скоріш не погоджуємося, оскільки їх складно назвати такими, які гарантують нам з Вами регламентовані Конституцією України права, свободи та інтереси.

Давайте будемо свідомими до політичних процесів, які відбуваються в Україні, і вірити в те, що рушійною силою на території нашої держави є народ, як єдина влада, бо саме від нас залежить, в якій державі ми будемо жити».

 

Рейтинговий список студентів зима
2017 / 2018 н.р.

До відома батьків та студентів!

У зв'язку з тим, що з 01.01.2018 року змінюються банківські реквізити коледжу, просимо Вас сплатити кошти за навчання та гуртожиток до 31.12.2017 року.

З 01.01.2018 року просимо Вас не здійснювати дані платежі, поки не з'явиться оголошення з новими реквізитами.

Дистанційне навчання


Київський державний коледж туризму та готельного господарства запрошує 
8-го лютого о 16.00 на День відкритих дверей!
(актова зала коледжу)
Консультації та запис на підготовчі курси до вступу в коледж
каб. 101 та за тел.
228-95-46, 543-13-03


ОГОЛОШЕННЯ!!!

Проходження атестації в Київському державному коледжі туризму та готельного господарства для визнання здобутих кваліфікацій, результатів навчання та періодів навчання в системі вищої освіти, здобутих на тимчасово окупованій території України після 20 лютого 2014 року. Детальніше...


До уваги випускників-молодших спеціалістів та загальноосвітніх шкіл!

Відповідно до наказу МОН № 95-л від 15.05.2017 року Київський державний коледж туризму отримав право здійснювати підготовку бакалаврів та починає набір на освітній рівень «бакалавр» за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа», галузь знань - 24 сфера обслуговування.

Телефон приймальної комісії: 228-95-46


vstup