Вибір мови Студентська територія Студентські будні Всеукраїнський фестиваль інновацій
Всеукраїнський фестиваль інновацій

28 вересня  частина групи 41 – ПВ за ініціативи Коросташивець Ю.Г. відвідали Всеукраїнський фестиваль інновацій

Який проводили Міністерство освіти і науки України разом з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Науковим парком «Київський університет імені Тараса Шевченка» з метою популяризації розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвестицій до фінансування впровадження новітніх розробок.

У рамках Фестивалю відбулися конкурси стартапів, спрямовані на досягнення соціального та економічного ефекту, презентації венчурних фондів та бізнес-ангелів.

Студенти мали змогу бути слухачами Всеукраїнської конференції на тему: «Законодавство України у сфері інтелектуальної власності та його правозастосування: національні, європейські та міжнародні виміри», де не лише отримали багато нової пізнавальної інформації, а й стали свідками важливої події - на конференції було підписано меморандум про співпрацю між КНУ імені Т. Шевченка та Українським альянсом по боротьбі з підробками та піратством.

На Фестивалі працювали demo-майданчики, де можна було ознайомитися як із прототипами проектів, так і з розробками, що вже довели свою успішність.

 

Рейтинговий список студентів зима
2017 / 2018 н.р.

До відома батьків та студентів!

У зв'язку з тим, що з 01.01.2018 року змінюються банківські реквізити коледжу, просимо Вас сплатити кошти за навчання та гуртожиток до 31.12.2017 року.

З 01.01.2018 року просимо Вас не здійснювати дані платежі, поки не з'явиться оголошення з новими реквізитами.

Дистанційне навчання


Київський державний коледж туризму та готельного господарства запрошує 
8-го лютого о 16.00 на День відкритих дверей!
(актова зала коледжу)
Консультації та запис на підготовчі курси до вступу в коледж
каб. 101 та за тел.
228-95-46, 543-13-03


ОГОЛОШЕННЯ!!!

Проходження атестації в Київському державному коледжі туризму та готельного господарства для визнання здобутих кваліфікацій, результатів навчання та періодів навчання в системі вищої освіти, здобутих на тимчасово окупованій території України після 20 лютого 2014 року. Детальніше...


До уваги випускників-молодших спеціалістів та загальноосвітніх шкіл!

Відповідно до наказу МОН № 95-л від 15.05.2017 року Київський державний коледж туризму отримав право здійснювати підготовку бакалаврів та починає набір на освітній рівень «бакалавр» за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа», галузь знань - 24 сфера обслуговування.

Телефон приймальної комісії: 228-95-46


vstup