Вибір мови Студентська територія Студентські будні Навчальна практика «Вступ до фаху» студентів спеціальності «Туризм»
Навчальна практика «Вступ до фаху» студентів спеціальності «Туризм»

Останні теплі дні вересня для студентів ІІ курсу спеціальності «Туризм» відділення «Туристичне і готельне обслуговування» відзначилися ще однією цікавою подією. З 25.09.2017 р. по 29.09.2017 р. уперше студенти 21 Т, 22 Т, 23 Т пройшли практику «Вступ до фаху».

Особливо зазначимо та подякуємо за підготовку викладачам, керівникам практики, на чолі з Петренко Л.М. у її проведенні. Студентам був запропонований план заходів, чітко встановлені маршрути, визначений час та місця зустрічей. Тиждень був насичений: це цікаві зустрічі з фахівцями туристичної галузі, поділилися професійним досвідом і директор нашого навчального закладу Матвієнко А.Т., заступник директора з навчально-виробничої роботи Безукладніков Ю.О., з цікавістю сприймали інформацію наших випускників, які працюють у туристичному бізнесі, переглянули інформативні презентації, підготовлені викладачами Прокопенко Н.В., Вікуліною Ю.М., Цись В.Г., відвідали незабутню навчальну авторську екскурсію «Дніпровський вояж», підготовлену екскурсоводом Мудрак Валентина Миколаївна,  залюбки взяли участь в майстер-класі з проведення пішохідної екскурсії «Андріївський узвіз», яку провела професійний екскурсовод та викладач англійської мови коледжу Сокальська Ю.О., під час якої наші студенти впевнилися у своїх комунікативних здібностях з англійської мови,  відвідали найсучасніший та титулований готель Ramada Encore, де познайомилися з історією його створення та особливостями функціонування.

Ніхто з студентів не залишився байдужим до побаченого і почутого. Більшість із нас переконалася у правильності вибору майбутньої професії.

Дякуємо керівнику відділу практики Петренко Л.М. та викладачам Прокопенко Н.В., Вікуліній Ю.М., Цись В.Г., Садовій Н.В., завідуючій відділення «Туристичного і готельного обслуговування» Горбань В.І. за неймовірну організацію, незабутні враження, корисно проведений час. Окрема подяка керівництву нашого коледжу за надану можливість відчути себе частиною туристичної справи.

Староста 21 Т групи Юша Вікторія

 

Рейтинговий список студентів зима
2017 / 2018 н.р.

До відома батьків та студентів!

У зв'язку з тим, що з 01.01.2018 року змінюються банківські реквізити коледжу, просимо Вас сплатити кошти за навчання та гуртожиток до 31.12.2017 року.

З 01.01.2018 року просимо Вас не здійснювати дані платежі, поки не з'явиться оголошення з новими реквізитами.

Дистанційне навчання


Київський державний коледж туризму та готельного господарства запрошує 
8-го лютого о 16.00 на День відкритих дверей!
(актова зала коледжу)
Консультації та запис на підготовчі курси до вступу в коледж
каб. 101 та за тел.
228-95-46, 543-13-03


ОГОЛОШЕННЯ!!!

Проходження атестації в Київському державному коледжі туризму та готельного господарства для визнання здобутих кваліфікацій, результатів навчання та періодів навчання в системі вищої освіти, здобутих на тимчасово окупованій території України після 20 лютого 2014 року. Детальніше...


До уваги випускників-молодших спеціалістів та загальноосвітніх шкіл!

Відповідно до наказу МОН № 95-л від 15.05.2017 року Київський державний коледж туризму отримав право здійснювати підготовку бакалаврів та починає набір на освітній рівень «бакалавр» за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа», галузь знань - 24 сфера обслуговування.

Телефон приймальної комісії: 228-95-46


vstup