Вибір мови Структура коледжу Лабораторії Навчальна лабораторія інформаційних систем і технологій обліку
Навчальна лабораторія інформаційних систем і технологій обліку
 
 

 

Лабораторія інформаційних систем і технологій в обліку (ІСТО) призначена для формування інформаційно-освітнього і культурного середовища, яке створюється з використанням апаратно-програмних засобів,  сучасних інформаційних систем і технологій.

У своїй діяльності лабораторія керується Законом України “Про освіту, іншими законодавчими та нормативними актами України, Статутом технікуму, наказами Міносвіти, наказами та розпорядженнями адміністрації технікуму.

Навчальне середовище лабораторії, використовується для навчання з дисциплін: інформатика і комп’ютерна техніка, інформаційні системи і технології в обліку, інформаційні системи в туризмі, комп’ютерні технології в юридичній  діяльності, програмування, інших дисциплін, з використанням засобів інформаціно-комунікаційних технологій, інтерактивних форм навчання.

В лабораторії встановлені сучасні інформаційні системи і програмне забезпечення:

  • Galileo
  • Amadeus
  • OperaHRS
  • Оверія-Туризм;
  • 1С:Бухгалтерія для України 8;
  • 1С:Управління торгівлею для України 8;
  • Парус:Бухгалтерія;
  • Парус:Готель;
  • Засоби розробки програмного забезпечення.

На базі лабораторії працює Центр сертифікованого навчання 1С, в рамках якого проходить сертифікація студентів по програмі 1С:Професіонал.

Працюють гуртки - «1С:Професіонал», «Офісні програми». Здійснюється підготовка студентів до участі в олімпіадах та конкурсах з програмування, інформатики, інформаційних систем і технологій обліку. Проводяться олімпіади, прес-конференції, ділові ігри, брейн ринги, мультимедійні заняття.

 

 

 

 

Увага!

26 квітня 2018 року з 9.00 до 15.00 відбудуться вибори директора Київського державного коледжу туризму та готельного господарства в актовій залі коледжу за адресою: м. Київ, вул. Жмаченка, 26.

Детальніше

Увага! До відома батьків та студентів! Нові банківські реквізити, з січня 2018 року

Для оплати за навчання:

МФО 820019

р/р 31556240117499

Для оплати за гуртожиток:

МФО 820019

р/р 31553240217499

Код ЄДРЦОУ 05408295


Київський державний коледж туризму та готельного господарства запрошує 
12-го квітня о 16.00 на День відкритих дверей!
(актова зала коледжу)
Консультації та запис на підготовчі курси до вступу в коледж
каб. 101 та за тел.
228-95-46, 543-13-03


Рейтинговий список студентів зима
2017 / 2018 н.р.

Дистанційне навчання

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Проходження атестації в Київському державному коледжі туризму та готельного господарства для визнання здобутих кваліфікацій, результатів навчання та періодів навчання в системі вищої освіти, здобутих на тимчасово окупованій території України після 20 лютого 2014 року. Детальніше...

vstup