Вибір мови Структура коледжу Лабораторії Навчально-виробнича лабораторія «Туристична фірма»
Навчально-виробнича лабораторія «Туристична фірма»


План роботи лабораторії "Туристична фірма"  Навчально-виробнича лабораторія 
«Туристична фірма» була створена в 2001 році на базі Київського технікуму
готельного господарства. 
  Основними завданнями «Навчально-
виробничої лабораторії  «Туристична 
фірма» є підвищення якості навчання 
студентів; сприяння професійному 
становленню студентів, формування у 
них культури поведінки, естетичного 
смаку, любові до обраної професії; 
відпрацювання із студентами умінь і навичок по прийому, обслуговуванню туристів на модельних робочих місцях лабораторії та вирішення ними реальних ситуацій; впровадження нових технологій та прогресивних форм обслуговування в практичному навчанні.

 

За участі студентів-практикантів були розроблені нові маршрути по м. Києву («Сучасні пам’ятники Києва», «Невідомими вулицями Києва»), були організовані поїздки до м. Чернівці, м. Біла Церква, м. Переяслав Хмельницький, м. Житомир, гастрономічний тур до м. Сімферополь, м. Одеса, м. Львів, м. Ужгород, м. Кам’янець-Подільський, Мукачеве, Умань.

НВЛ проводяться пішохідні екскурсії по м. Києву. Також за ініціативою лабораторії організовуються унікальні екскурсії до музею київського метрополітену, музею авіації, меморіального комплексу «Музей голодомору», також були організовані наступні групові поїздки: «Коротка подорож до Європи» (Угорщина, Австрія), «Казки про Угорщину» (Угорщина, Словаччина, Австрія), «Ексклюзивний тур до Санкт-Петербургу».

А в жовтні 2013 р. була організована перша, за всю історію Незалежної України, екскурсія до аеропорту «Бориспіль», яка була присвячена «Дню авіадиспетчера». Студенти мали можливість на власні очі ознайомитися з роботою авіадиспетчера та його робочим місцем, відвідали музей та панорами аеропортів «Бориспіль» та «Київ».

         Особливу увагу Навчально-виробнича лабораторія «Туристична фірма» приділяє інформаційним технологіям в туризмі.

         Таким чином, практична підготовка фахівців сфери туризму є важливою складовою туристичної освіти. Практична діяльність наближує студентів до реальних умов функціонування туристичної фірми, дозволяючи їм оволодіти професійними уміннями та навичками, розвити управлінські та організаторські здібності.

 
 

Увага!

26 квітня 2018 року з 9.00 до 15.00 відбудуться вибори директора Київського державного коледжу туризму та готельного господарства в актовій залі коледжу за адресою: м. Київ, вул. Жмаченка, 26.

Детальніше

Увага! До відома батьків та студентів! Нові банківські реквізити, з січня 2018 року

Для оплати за навчання:

МФО 820019

р/р 31556240117499

Для оплати за гуртожиток:

МФО 820019

р/р 31553240217499

Код ЄДРЦОУ 05408295


Київський державний коледж туризму та готельного господарства запрошує 
12-го квітня о 16.00 на День відкритих дверей!
(актова зала коледжу)
Консультації та запис на підготовчі курси до вступу в коледж
каб. 101 та за тел.
228-95-46, 543-13-03


Рейтинговий список студентів зима
2017 / 2018 н.р.

Дистанційне навчання

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Проходження атестації в Київському державному коледжі туризму та готельного господарства для визнання здобутих кваліфікацій, результатів навчання та періодів навчання в системі вищої освіти, здобутих на тимчасово окупованій території України після 20 лютого 2014 року. Детальніше...

vstup