Календар подій

Перші результати ЗНО

Деталі:

  • Дата та час:
  • Місце: КТГГ

Дата

Предмет

Всього студентів

Успішно склали

Не склали

21 травня

Математика

127

122

5 (3,9%)

23 травня

Українська мова та література

474

461

13 (2,7%)

04 червня

Історія України

331

331

0

 Вітаємо студентів коледжу, які успішно склали ЗНО!

Окремі вітання нашим студентам-«зірочкам», які склали ЗНО на відмінно!

Відмінники з математики

  1. Грищук Богдана Богданівна  – 11
  2. Косенко Клим Сергійович – 10
  3. Фельдман Володимир Геннадійович –10

 Відмінники з української мови

  1. Богомол Альона Михайлівна – 10
  2. Вань Ангеліна Романівна – 10
  3. Вознюк Маргарита-Анна Юріївна – 11
  4. Гаращук Софія Борисівна – 11
  5. Грищук Богдана Богданівна – 12
  6. Дубенчак Поліна Олегівна – 10
  7. Женжера Максим Олександрович – 10
  8. Кірієнко Анастасія Володимирівна—10
  9. Копил Марта Юріївна – 10
  10. Кошіль Ірина Миколаївна – 10
  11. Куліш Єлизавета Олександрівна—10
  12. Микитенко Валерій Анатолійович – 10
  13. Москаленко Ігор Андрійович – 10
  14. Одинська Дарина Володимирівна – 10
  15. Орлова Єлизавета Сергіївна – 10
  16. Панченко Євгенія Миколаївна – 10
  17. Птуха Олександра Олександрівна – 10
  18. Рищенко Владислава Юріївна – 10
  19. Фельдман Володимир Геннадійович – 10
  20. Шабала Мирон Дмитрович – 10
  21. Шиповська Марія Валентинівна – 11

Відмінники з Історії України

  1. Бердник Валерія В’ячеславівна - 10
  2. Маєвська Наталія Дмитрівна - 10
  3. Пархоменко Сніжана Олександрівна - 10
  4. Хомасурідзе Марія Гелівна - 10
  5. Самчук Діана Володимирівна - 11
  6. Коваленко Владислав Анатолійович - 10
  7. Лисенко Ірина Олегівна - 10
  8. Гаращук Софія Борисівна - 10
  9. Навроцький Валентин Віталійович -10
  10. Орлова Єлизавета Сергіївна - 10
  11. Хижняк Олена Сергіївна - 10
  12. Богданович Ольга Володимирівна - 10
  13. Бойко Аліна Олександрівна - 10
  14. Кірієнко Анастасія Володимирівна - 10
  15. Рєзнік Анна В’ячеславівна - 10
  16. Рибіна Марія Валентинівна - 10
  17. Руденко Євген Костянтинович - 10
  18. Хильченко Сергій Іванович - 11
  19. Ясінська Марія Григорівна - 10
  20. Перевознюк Даниїл Олександрович - 10

Дякуємо викладачам циклової комісії української мови і літератури, та зарубіжної літератури (голова комісії Н.М. Юша), фізико-математичних дисциплін (голова комісії О.А. Тесленко), викладачам циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін (голова комісії Т.Ю.Гаврик) за плідну працю з підготовки студентів коледжу до ЗНО.

Бажаємо всім подальших успіхів у навчанні!

Зав. навчально-методичним кабінетом

Т.А. Дьорова

 

Log in