Новини

Зустріч з курсантами напередодні Дня захисника України

10 жовтня 2019 року у Київському державному коледжі туризму та готельного господарства відбулася  зустріч студентів з курсантами Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут  з нагоди Дня захисника України  . 

Детальніше...

Відвідування льодової ковзанки групою КІ-11

Катання на ковзанах це спорт та відпочинок одночасно. Завдяки такому відмінному поєднанню, цей вид рухової активності дозволяє весело і з користю для здоров'я проводити вільний час на льоду з друзями. До того ж, в останні роки ковзани отримали величезну популярність в цілому світі, кататися на них не вміють сьогодні тільки, мабуть, самі ледачі.

Детальніше...

Чи варто їхати на закордонну практику в Болгарію?

 

Своє літо 2019 року я провела на закордонній практиці в Болгарії. Поїхала більш детально вивчати сферу туризму, зокрема ресторанне обслуговування в DAS Club Hotel Sunny Beach. З впевненістю можу сказати, що вагомий досвід, який я здобула, знадобиться мені у подальшому житті та майбутньому працевлаштуванні.

Детальніше...

Вручення сертифікатів Асоціацією UCM Italy

У рамках підписаної угоди про партнерство з організації практики між Київським державним коледжем туризму та готельного господарства і Асоціацією UCM Italy влітку цього року 14 студентів проходили 3-місячну практику в ресторанних закладах Південної Італії.

Детальніше...

Екскурcія до Національної кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка

Для студентів 21-ГРС\ГО та 22-ПТБД груп була організована екскурсія до Національної кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка, що знаходиться на столичному проспекті Перемоги, 44. На цю подію ми чекали довго…

Детальніше...

Log in