Вибір мови

Шановні студенти, викладачі та співробітники коледжу!


Щиро вітаємо Вас із початком нового навчального року.

Святом інавгурації розпочався новий навчальний рік для 734 вступників, які заклали міцний фундамент свого майбутнього професійного життя вступивши у 2017 році до Київського державного коледжу туризму та готельного господарства! Всього в цьому році до Приймальної комісії коледжу було подано понад 2 тисячі 300 заяв на денну та заочну форми навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційних ступенів кваліфікований робітник та молодший спеціаліст. Бажаємо успіхів студентам набору 2017 року, які здолавши вступні випробування та пройшовши конкурсний відбір у середньому 3,1 особи на місце обрали правильний шлях у досягненні професійного успіху!

Директор Київського державного коледжу туризму та готельного господарства Матвієнко А.Т.

alt

Шановні студенти, випускники шкіл та їх батьки!

 У житті кожної молодої людини наступає та відповідальна мить, коли вона обирає майбутню професію і визначає свій подальший життєвий шлях. Важливо, щоб обрана спеціальність була не тільки престижною та конче потрібною суспільству, а й приносила радість і задоволення,  забезпечувала Вашу стабільність на сучасному ринку праці. Якщо Ви відчуваєте бажання високопрофесійно продовжувати та примножувати вітчизняні традиції гостинності, запрошуємо на навчання до вищого навчального закладу – Київського державного коледжу туризму та готельного господарства, який понад тридцять п’ять років утримує провідні позиції на вітчизняному ринку освітянських послуг. Навчальні корпуси закладу , розташовані у мальовничій лісопарковій зоні столичного лівобережжя, обладнані сучасною оргтехнікою та технічними засобами. 

Цікавими стежками до скарбниці професійної майстерності Вас проведуть творчі педагогічні працівники, серед яких доктори і кандидати наук та викладачі - «спеціалісти вищої категорії».Понад 90 профільних підприємств, установ і організацій України, кращі  підприємства гостинності  Греції, Німеччини та Туреччини нададуть можливість закріпити отримані теоретичні знання, набути практичних навичок та зарубіжного досвіду.Незабутніми враженнями наповнять студентське життя зустрічі з керівниками провідних туристичних фірм і готелів, науково-практичні конференції із змістовними виступами студентів, участь та здобуті перемоги у спортивних змаганнях, міських творчих конкурсах, олімпіадах, яскраві шоу «Міс» та «Містер КТГГ», випускні вечори. Бажаємо Вам не помилитися  і зробити правильний вибір!

Директор коледжу
Матвієнко А.Т.Київський державний коледж туризму та готельного господарства державний вищий навчальний заклад, здійснює підготовку молодших спеціалістів на основі повної та базової загальної середньої освіти за такими спеціальностями:

  • Право;
  • Облік і оподаткування;
  • Фінанси, банківська справа та страхування;
  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
  • Інженерія програмного забезпечення;
  • Комп’ютерна інженерія;
  • Харчові технології;
  • Готельно-ресторанна справа;
  • Туризм;

Після закінчення навчання в коледжі випускники можуть продовжити навчання за відповідними напрямками у Київському університеті туризму, економіки і права та інших ВНЗ за скороченою програмою.
Для бажаючих поглибити свої знання та підготуватись до вступних іспитів працюють підготовчі курси.


Консультації з приводу вступу до коледжу на спеціальності:

- Готельно-ресторанна справа (спеціалізація - готельне обслуговування)
- Туризм - за тел. 549-18-00, 543-13-03;

Готельно-ресторанна справа, 
- Харчові технології - за тел. 543-87-61, 543-13-03;

Право - за тел. 549-17-46, 543-13-03;

Облік і оподаткування;
- Фінанси, банківська справа та страхування;
- Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
- Інженерія програмного забезпечення;
- Комп’ютерна інженерія; - за тел. 543-33-09, 543-13-03

щоденно з 09.00 до 17.00
а також в суботу з 09.00 до 13.00 в ауд. 101 або за тел.: (044) 228-95-46, 543-13-03

 

Адреса:

02192 Україна, м. Київ

вул. Генерала Жмаченка, 26

 

E-mail:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
t

 

Рейтинговий список студентів зима
2017 / 2018 н.р.

До відома батьків та студентів!

У зв'язку з тим, що з 01.01.2018 року змінюються банківські реквізити коледжу, просимо Вас сплатити кошти за навчання та гуртожиток до 31.12.2017 року.

З 01.01.2018 року просимо Вас не здійснювати дані платежі, поки не з'явиться оголошення з новими реквізитами.

Дистанційне навчання


Київський державний коледж туризму та готельного господарства запрошує 
8-го лютого о 16.00 на День відкритих дверей!
(актова зала коледжу)
Консультації та запис на підготовчі курси до вступу в коледж
каб. 101 та за тел.
228-95-46, 543-13-03


ОГОЛОШЕННЯ!!!

Проходження атестації в Київському державному коледжі туризму та готельного господарства для визнання здобутих кваліфікацій, результатів навчання та періодів навчання в системі вищої освіти, здобутих на тимчасово окупованій території України після 20 лютого 2014 року. Детальніше...


До уваги випускників-молодших спеціалістів та загальноосвітніх шкіл!

Відповідно до наказу МОН № 95-л від 15.05.2017 року Київський державний коледж туризму отримав право здійснювати підготовку бакалаврів та починає набір на освітній рівень «бакалавр» за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа», галузь знань - 24 сфера обслуговування.

Телефон приймальної комісії: 228-95-46


vstup

Ми в соціальних медіа